Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Team Envy Karrigan ile devam etmek istiyor

FaZe Clan bünyesinde in-aktif olarak bulunan Karrigan, daha önce 2 ay kiralık gittiği Team Envy yolcusu olacak gibi duruyor.

IEM Katowice Major turnuvasından önce FaZe Clan Karrigan’ı yedeğe çekmiş ve majör için Kazakistanlı oyuncu Dauren “AdreN” Kystaubayev’i kadrosuna eklemişti. Team Envy boşta kalan Karrigan’ı kiralık olarak kadrosuna katmıştı. Karrigan ile IEM Katowice Major turnuvası için Amerika minör elemelerine katılmıştı. Amerika minör elemelerinde 3. olan ekip turnuvaya katılmak için son şans olan minör üçüncüleri elemelerine katılmış fakat ilk iki takım arasına giremeyince majöre gidememişti. Daha sonra Team Envy 28 yaşındaki tecrübeli oyuncuyla IEM Sidney 2019’un Kuzey Amerika elemelerine katılmış fakat takım yine elemeleri geçmeyi başaramamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Team Envy’un yaptığı podcastta takım oyuncuları Nifty ve jdm64’ün, Danimarkalı oyuncu Karrigan’dan her duruma pozitif bakmasından etkilendikleri ve oyun içi liderliğinin üst düzey olduğundan bahsederek hayranlıklarını dile getirdi. Team Envy’nin Karrigan’ı satın alma ücreti olarak FaZe Clan’a 150,000 dolar ödeyeceği düşünülüyor. Bu ücret yüksek meblağ olarak gözükse de daha önce FaZe Clan, Nikola “NiKo” Kovac için mousesports’a 500,000 dolar ödemişti.

Olası transferin gerçekleşmesi durumda oluşacak Team Envy kadrosu;

  • Taylor “Drone” Johnson
  • Steven “reltuC” Cutler
  • Noah “Nifty” Francis
  • Josh “jdm64” Marzano
  • Finn “karrigan” Andersen
  • Zachary “Eley” Stauffer (koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir