Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Toyota, BLAST Pro Series Moskova 2019 sponsoru oldu.

RFRSH Entertainment, BLAST Pro Series Moskova 2019 için Japon araba üreticisi Toyota ile partnerlik anlaşması yaptığını duyurdu.

Anlaşmayla birlikte Toyota, turnuva yayınlarında yer alacak. Anlaşma, 10-11 Ağustos’ta yapılacak Bağımsız Devletler Topluluğı Kapalı Elemesi’ni de kapsayacak. Toyota Motor Rusya’nın pazarlama müdürü Tatiana Khalyavskaya, anlaşmayla ilgili bir açıklamada bulundu:

“Bu büyüklükte bir turnuvayı desteklemekten ötürü çok memnunuz. Bu Toyota’nın Rusya’daki ikinci espor projesi olacak. Espor seyircileri, modern teknolojinin temeli genç ve gelişmekte olan insanlardan oluşuyor. Teknoloji her zaman Toyota arabalarının ana çekirdeği olmuştur. Hem normal düzey arabalarda hem de en yeni gelişenlerde.”

BLAST Pro Series’in reklam çözümlerinin başı olan Leo Matlock da anlaşmayla ilgili konuştu:

“BLAST Pro Series Moskova’nın ana sponsorlarından ve BLAST serisinin ilk araba sponsoru olan Toyota’ya hoş geldin demekten memnuniyet duyuyoruz. Espor ekosistemini birinci sınıf rekabet ile büyütmek ve yeni marketlere ulaşmak için ve Moskova’da yapacağımız ilk turnuva için böylesine saygın bir partneri duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, Rusya’da düzenlenmiş olan en büyük espor turnuvası olacak. BLAST Pro Series için iyi bir gösterim olacak.”

BLAST Pro Series Moskova, 13-14 Eylül tarihleri arasında VTB Arena’da düzenlenecek. $250,000 ödül havuzuna sahip turnuvaya dünyanın en büyük kulüpleri arasında olan Natus Vincere, ENCE, Ninjas in Pyjamas, MIBR ve Team Vitality katılacak. Bu takımların yanına ise CIS Kapalı Elemeleri’nde başarılı olan bir takım gelecek. Kapalı Eleme finali ise turnuvanın ilk günü 13 Eylül’de oynanacak.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir