Counter-Strike: Global Offensive

Turkey5, İngiltere merkezli Demise organizasyonuna katıldı

Space Soldiers organizasyonunun dağılmasının ardından, hayatına bir müddet ex-Space Soldiers adıyla devam eden daha sonra da haziran ayında yeni adıyla yeni bir oluşuma giden Turkey5, Birleşik Krallık merkezli Demise organizasyonunun bünyesine katıldı.

Demise organizasyonunun resmi Twitter hesabından yaptığı duyuru ile birlikte, temsilcimiz Turkey5 artık Demise adı altında mücadele edecek. Kadroda ise herhangi bir değişiklik bulunmuyor. Takım koçu hardstyle, gelişmeyle ilgili sadece “Gemi Limanda.” şeklinde ufak bir tweet attı.

Turkey5’ın tam açıklaması ise şu şekilde:

“Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haziran ayında Turkey5 ismi ile yeniden yapılanma sürecimizi başlatmıştık ve bir yuva bulana kadar bu isimle mücadele edeceğimizi duyurmuştuk. Bugün bir yuva bulduğumuzu duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün itibari ile İngiltere merkezli Demise organizasyonuna katılmış bulunmaktayız. Artık mücadelemize bu organizasyonun çatısı altında devam edeceğiz.”

Demise kadronun tamamı ise şu şekilde:

  • Ahmet “paz” Karahoca
  • Engin “ngiN” Kor
  • Ömer “imoRR” Karataş
  • Beyazıt “beyAz” Körpe
  • Eneshan “eneshan” Tez
  • Canpolat “hardstyle” Yıldıran (Koç)

 

Son olarak ESL Pro League spotunu korumak için NiP ve Windigo ile karşı karşıya gelen takım NiP’e yenilmiş, Windigo ile yakın geçen 3 maçlık seriyi de kaybetmişti. Bu sonuçlarla birlikte ESL Pro League’deki yerini koruyamayan Turkey5, ESEA MDL Ligi’ne düşmüştü.

Turkey5’in bir önceki turnuvası ise MSI MGA 2019 Elemeleri’ydi. Elemelerde yarı finale kadar yükselmeyi başaran takım, yarı finalde ex-Epsilon’a kaybetmişti.

5Mid olarak, takımımıza yeni dönemde başarılar diliyoruz.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.