Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Turkey5, yeni kadrosunu duyurdu

Ex-Space Soldiers olarak bir süre hayatına devam eden, daha sonra isim ve kadro değişikliğine giden Turkey5, yeni kadrosunu resmi olarak duyurdu.

Space Soldiers’ın dağılmasıyla birlikte, espor hayatına belli bir süre ex-Space Soldiers olarak devam eden kadro, yeniden yapılanma kararı almıştı. Bununla birlikte adını “Turkey5” olarak değiştiren takım, bu isimle beraber çeşitli turnuvalarda boy göstermiş, kısa zamanda ve az çalışmayla göstermiş oldukları performans ile Türkiye’deki CS:GO topluluğuna umut vermişti. Takım koçu hardstyle’ın bugün yaptığı duyuru ile birlikte takımın kadrosu resmi olarak duyuruldu.

Eski takım kadrosundan sadece paz ve ngiN’in yer aldığı Turkey5 kadrosu şu şekilde:

  • Ahmet ‘paz’ Karahoca
  • Engin ‘ngiN’ Kor
  • Ömer ‘imoRR’ Karataş
  • Beyazıt ‘beyAz’ Körpe
  • Eneshan ‘eneshan’ Tez
  • Anıl ‘FURIOUSSS’ Bozdoğan
  • Canpolat “hardstyle” Yıldıran (Koç)

Uzun süredir bir organizasyon altında mücadele etmediklerini önceki açıklamalarında belirten hardstyle, bu nedenle diğer takımlarla kontratı bulunan oyunculara teklif götüremediklerini ve takıma katkı sağlayacabilecek Türkiye’deki bütün oyunculara kapılarının açık olduğunu belirtmişti. Hardstyle’ın yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde.

“Biliyorsunuz yeniden yapılanma kararı aldık ve hep birlikte bu sürece sıfırdan başlıyoruz. Bu kararı biz aslında tek başımıza değil sizlerle birlikte verdik. Bizim başarma isteğimiz kısa sürede sizin büyük desteğinize dönüştü ve bu sinerji bizi hep birlikte daha da güçlendirecek ve biz buna yürekten inanıyoruz.

Öncelikle bilmenizi isteriz ki yeni bir yuva bulana kadar Turkey5 (TR5) ismiyle devam edeceğiz. Sizlerden gelen yoğun talepten dolayı ve sadece sizin için bu isme uygun hep birlikte bir logo seçeceğiz. Bununla ilgili ilerleyen günlerde ayrı bir duyurumuz olacak size.”

5Mid ailesi olarak, Turkey5 takımına katılacakları bütün turnuvalarda başarılar diliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir