Counter-Strike: Global Offensive

Virtus.pro TOAO’yu yedeğe çekti

Polonyalı ekip Virtus.pro, resmi sitesinde yaptığı açıklamada takımın kaptanı Mateusz “TOAO” Zawistowski’ı yedeğe çektiğini duyurdu.

Virtus.pro’nun resmi sitesindeki açıklama ile “In-Game Leader” pozisyonunda oynayan Mateusz “TOAO” Zawistowski’yi yedeğe çekti. Bu haberden sonra eski Virtus.pro oyuncuları Filip “NEO” Kubski ve Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski’nin takıma geri dönebilecek olma ihtimali taraftarları heyecanlandırdı. Ayrıca Virtus.pro’nun bir başka eski oyuncusu olan ve aktif olarak halen oynamaya devam eden 32 yaşındaki Wiktor “TaZ” Wojtas, taraftarı mutlu edecek bir başka isim olarak görülüyor.

Virtus.pro genel menajeri Roman Dvoryankin sitedeki açıklamasında “CS:GO kadromuzun performansı beklentileri karşılayamadığından oyuncularla konuşarak değişim kararını verdik. Nisan ayındaki Charleroi esports LAN turnuvasına kadar gelecek planlarımızı sizlere duyuracağız.” dedi. Belçika’nın Charleroi kentinde düzenlenecek ve sekiz takımın katılacağı Charleroi esports turnuvasının 100,000 avro ödül havuzu bulunuyor. Sitedeki bir diğer açıklamaya göre takımın “In-Game Leader” pozisyonundaki oyuncusu ise Janusz “Snax” Pogorzelski olacak.

Oyuncunun yedeğe çekilmesiyle Polonyalı ekip, IEM Sidney katılabilmek için düzenlenen GG.BET Sydney Invitational’a PACT takımında oynayan Kamil “Sobol” Sobolewski ile katılacak. Virtus.pro turnuvanın ilk maçında yarın Rus ekip Winstrike ile karşılaşacak.

Değişiklikten sonra oluşan Virtus.pro kadrosu ise şu şekilde;

  • Michał “snatchie” Rudzki
  • Michał “MICHU” Müller
  • Paweł “byali” Bieliński
  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Kamil “Sobol” Sobolewski (Geçici oyuncu)
  • Mateusz “TOAO” Zawistowski (Yedeğe çekildi)
  •  Jakub “kuben” Gurczynski (Koç)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.