Dota 2

Beraberlik karşılaşmalarının galibi Rave oldu

Dün devam eden ve gruplarda son yer için yapılan mücadeleler, her üç takımında birer galibiyet alması ile beraberlikle sona ermişti. Bugün devam eden karşılaşmalarda ise Rave beraberlik maçlarında galip gelen taraf olarak grupta 12. oldu ve Şanghay’daki turnuvadaki yerini garantiledi.

➤ 1. Gün Sonuçları

2. Gün Sonuçları

3. Gün Sonuçları

➤ 4. Gün Sonuçları

➤ Son Gün Sonuçları

Beraberlik maçları

Tur 2

TongFu vs. CDEC-Gaming: 1-0

CDEC oyunun başlarında ilk kaybı yaşayan taraf olsa da üçlü agresif kulvar stratejisi ile başarılı oldu. Kolay kulvarda kolayca altın kazanan Axe, orta kulvarda gerçekleşen bir mücadele sonucu üç ölüm ve erken bir Blink Daggerelde etti. Buna rağmen CDEC’in orta kulvar oyuncusu olan Mikasa, Sniper ile istenilen performansı göstermedi ve bu yüzden CDEC takımı Void ve Axe’ın üzerinde daha çok düştü. Karşı takımda ise TongFu, Queen of Pain kahramanını harita genelinde pusu kurmak için kullandı. Bu sırada Tidehunter da kısa bir süre Blink Dagger elde etti. Tidehunter’dan gelen Blink+Ravage kombosu CDEC’i hazırlıksız yakaladı ve hızlarını düşürdü. TongFu bu avantajdan yararlandı ve aralarında ki farkın artmasını sağladı. TongFu’nun artık CDEC üssüne girmesi bir an meselesiydi.

TongFu vs. Rave: 0-1

CDEC karşısında galibiyeti elde eden TongFu’nun önünde tek bir rakip kalmıştı. Rave karşısında oyunun başlarında avantajı ele geçiren TongFu başarılı bir kulvar safhası geçirdi. Her iki takımda birer adet ormancı kahraman seçti. Oldukça aç gözlü bir kahraman seçimi yapan her iki tarafta da galip gelen taraf, kısa bir süreliğine de olsa, TongFu oldu. Fakat Rave, sahip oldukları Tidehunter kahramanı sayesinde TongFu’nun Enigma’sından daha etkili takım mücadeleleri çıkarttı. Storm Spirit’in tam zamanında bir Orchid Malevolance eşyası ile Rave iyice ipleri eline aldı. Storm Spirit ve Tidehunter birleşimi ile Rave, TongFu’nın üstesinden gelmeyi başardı.

editor
You don't get paid for effort, you get paid based on demand for your skills and your results. Life is not a children's story.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir