Dota 2

Cloud9, Team Dark Horse’u bünyesine katacak

Team Secret’ın eski koçu Facebook’da yaptığı açıklamada Team Dark Horse’un Cloud 9 organizasyonuna dahil olacağını duyurdu.Bu zamana kadar Avrupa bölgesi takımları arasında yer alan Cloud9, Dark Horse’u bünyesine katarak Kuzey Amerika’da mücadele etme hakkı kazandı. Dark Horse adıyla ESL One New York 2015 açık elemelerinde mücadele eden ekip, ilk elemelerden başarıyla ayrılmıştı. ESL One New York 2015 Kuzey Amerika bölgesel elemelerine katılma hakkı kazanan ekibin bölgesel elemelerde Cloud9 adı altında mücadele vereceği tahmin ediliyor.

1437, gönderdiği uzun Facebook gönderisinde Kuzey Amerika profesyonel Dota 2 sahnesine bir istikrarsızlığın hakim olduğunu ve aynı oyuncuların farklı takımlarda tekrar tekrar oynadığından yakındı. Buna ek olarak tecrübeli oyunculara bağımlılığın genç oyunculara fırsat verilmemesine sebep olduğunu ve Kuzey Amerika Dota 2 sahnesinin gelişimine engel olduğunu düşündüğünü belirtti. Bunu değiştirmek istediğini ve hem tecrübeli hem de genç oyunculardan oluşan bir kadro kurmak istediğini belirten idealist böylece Kuzey Amerika’da Dota 2’nin gelişimine katkıda bulunabileceğini söyledi.

Cloud9’ın gelecek kadrosunda destekçi rolünü üsteleneceğini ve takıma kaptanlık yapacağını bildiren 1437,  yaptığı açıklamanın sonunda kadroyu açıkladı. Braxton “Brax” Paulson’ın orta kulvarda, Arif “MSS” Anwar’ın offlane’de, Ravi “Ritsu” Kodippili’nin taşıyıcı rolünde ve Avery “SVG”nin 4. pozisyonda oynayacağını açıklayan 1437, Chase “Loomdun” Stearns’ın takımın koçu olacağını ve hem de yedek oyuncu kadrosunda yer alacağını duyurdu.

Cloud 9’ın yeni kadrosu:

1. Ritsu
2. Brax
3. MSS
4. SVG
5. 1437

Özellikle Dota 2 olmak üzere her türlü eSpor hayranı, takipçisi, çevirmen, sporsever

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir