Dota 2

Ehome efsanesi geri mi dönüyor?

Team DK’nın eski koçu 71 ve LGD Ruru’nın attığı tweetlerden anladığımız kadarıyla Ehome, şuan ki LV-Gaming kadrosuyla geri dönmeyi ve D2L LAN finallerine katılmayı planlıyor.

Birkaç hafta önce, Team DK’nın eski koçu 71 bir röportajında, Ehome markasını geri getirmek için çalıştığını belirmişti.  GosuGamer web sitesinde yapılan daha önceki bir açıklamaya göre ise RedBull, 71’in bu projesinde finansal harcamalar kısmını üstlenmek konusununda ilgiliydi fakat görünen o ki yüksek miktarda olan harcamalar firmayı bu karardan vazgeçirdi. Buna rağmen görünen o ki 71, gerçekten de Ehome’u geri getiriyor.

LGD Ruru ve 71’in kendisinin attığı tweetlere bakılırsa Ehome’un dönmesi bir an meselesi.

Ruru attığı bir tweetde: “Bazı insanların yaşamlarını belirli bir yere ait olarak geçirmesi kaderinde vardır. Bunun bir örneği Weibo hesabınız(ehome71), telefon numaram ve qq ayarlarım olabilir. Herhangi bir değişiklik olmadan yıllar geçti. Efsanevi kulüpler efsanevi bir azim olmadan var olamaz, bu markanın da kesintisiz desteğinize ihtiyacı olacak” yorumunda bulundu.

71 ise: “Yeni bir yıl! Soğuk ve gittikçe iyileşen hava dışında her şey aynı. Fark ise şu: Ehome’u geri getirme yolunda beklediğimden daha fazla baskıyı sırtladım. Bu Weibo konusu ile kendimi cesaretlendirmek istiyorum. Ehome’u destekleyen herkese sağlık ve sıhhat diliyorum” dedi.

Akıllarda bulunan Ehome takımı şuan LV-Gaming altında var olmaya devam etmekle birlikte Las Vegas’daki D2L LAN finallerinde boy gösterecek. Mushi ve Ohaiyo’nun geçici bir şekilde yer aldığı takım hala LGD idaresinin altın bulunuyor. 71’i ve takımı LGD idaresi altında tutma çalışmaları, Ehome’un geri dönme yolunda olduğundan başarısız olmuşa benziyor. LV-Gaming kadrosuna ek olarak Invasion, 71’in aklında bulunan 2. bir Ehome takımı projesi. Bu projeye yetenekli oyuncuları Ehome’a kazandırmak da dahil.

Henüz LV-Gaming’in Ehome için oynayacağına dair resmi bir açıklama yapılmamışken, D2L LAN turnuvasından sonra resmi bir açıklama yapılacak gibi görünüyor.

178.com sitesinden alınan bilgiler GosuGamers’da Edooley tarafından çevrilmiştir.

editor
You don't get paid for effort, you get paid based on demand for your skills and your results. Life is not a children's story.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir