Dota 2

ESL One Mumbai 2019 grup aşaması özeti

ESL One Mumbai 2019‘da grup aşaması sonuçlandı. Birbirinden ünlü Dota 2 takımlarının birbirleriyle mücadele ettiği sahnede yaşananları sizler için özetledik.

TEAM TEAM ve Keen Gaming grup aşamasına damga vurdu

İki takım şüphesiz turnuvanın en güçlü oyuncularına sahipler. Sahip oldukları bu avantajı taktiksel açıdan da iyi bir şekilde organize eden takımlar gruplarının liderleri oldular. Özellikle TEAM TEAM ve NAVI arasındaki mücadele ise grup aşamalarına damga vurdu. Ekip sonrasında TNC.Predator karşısında temiz bir iki oyun sergiledi.

TEAM TEAM’in A grubuna hükmetmesi gibi Keen Gaming de benzer şekilde B grubuna adeta hükmetti. Ev sahibi Hindistan’ın takımı Signify karşısında temiz bir oyun ortaya koyan Çinli takım sonrasında Mineski karşısında da zorlanmadan grup aşamasını lider bitirmeyi başardı.

Signify ve compLexity Gaming gruplarının sonuncusu oldu

Her iki ekip de grup aşamaları boyunca oynadıkları iki maçta galip gelmeyi başaramadılar. Halihazırda turnuvanın en zayıf iki temsilcisi olarak gösterilen takımların turnuvadaki geleceği önümüzdeki günlerde oynayacakları karşılaşmalara bağlı olacak. Ev sahibi Signify, TNC Predator ile, compLexity ise The Pango ile karşılaşacak. Her iki takımın da finale kalabilmek için çok zorlu bir süreçten geçmesi gerekecek.

NaVi ve Mineski hâlâ güçlü görünüyorlar

TEAM TEAM ve Keen Gaming gibi güçlü oyunculara sahip iki takım, grup aşamalarını her ne kadar lider bitiremeseler de, playofflarda kendi aşamalarında her iki takımı da yenmeyi başardılar. Mineski ve NaVi önümüzdeki günlerde finale ismini yazdırmak için kendi aralarında oynanacak bir mücadele için sahneyi paylaşacaklar.

Grup aşaması sonuçları ve playoff tablosu

Görsel kaynağı: liquipedia.net/dota2/ESL_One/Mumbai/2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir