Dota 2

Faceless Void yenilendi

The International 4 Dergisi’nin çıkması ve büyük rağbet görmesi üzerine Valve ekibi, Mevcut Ödül Havuzu’nun artışı ile orantılı olarak Büyüme Hedefi Ödülleri altında Dota 2’ye yeni özellikler katacağını duyurmuştu. 8 Milyon dolarda ulaşılan büyüme hedefi ise oyuncuların oylarına göre seçilen bir kahramanın modelinin yeniden düzenlenmesiydi. Oylama sürecinin sonunda ise birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanan Faceless Void, oylamanın galibi olmuştu. Aradan uzun bir süre geçmiş olsa da Valve, sonunda sözünü tuttu ve yayınladığı yeni bir patch ile Faceless Void’in yeni tasarımı oyun içinde kullanılabilir hale geldi.

Tasarım ekibi, Dota 2 sayfasında yaptığı açıklamada ise ilk başta Faceless Void’in tasarımını ne denli değiştireceklerini bilmediklerini ve bu yüzden Dota 2 topluluğunun fikirlerini almaya karar verdiklerini belirtti. Dota 2 forumlarında Faceless Void’in hali hazırda bulunan tasarımının oldukça beğenildiğini gören ekip, asıl tasarımdan çok da uzaklaşmadan oylamayı kazanan kahramana daha iyi bir görünüş vermeye çalışmış. Genel olarak görüntü kalitesi artırılan Faceless Void artık; yeni karın kaslarına, yeni dövmelere ve görüntü kalitesi çok daha iyi olan ekipmanlara sahip. Ayrıca eski modelde kullanılan toynaklar kaldırılmış ve yerine Faceless Void’e daha uygun olan bir çift ayak verilmiş.

Eski ve yeni Faceless Void’in arasındaki farkları ise galerimizde görebilirsiniz.

editor
You don't get paid for effort, you get paid based on demand for your skills and your results. Life is not a children's story.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir