Dota 2

JoinDOTA Masters turnuvası duyuruldu

Bu ay başlaması planlanan joinDOTA Masters turnuvasında, Avrupa’nın ve Amerika’nın en iyi Dota 2 takımları 15.000 euroluk birincilik ödülü için mücadele edecek. Ninjas in Pyjamas, Power Rangers ve HellRaisers gibi takımları içeren turnuvada, birbirinden güzel karşılaşmalar izleyeceğimizden eminiz. Karşılaşmalar ise tekli eleme(single-elimination) formatında olacak.

25 Şubat 2015’de başlayacak olan turnuva özellikle, Dota 2 Asya Şampiyonası’ndan sonra kadro değişikliği yaşamış Team Tinker, eski ismiyle Team Fire ve Power Rangers gibi takımların kendilerini ispatlaması için bir fırsat olacak. Yeni kadrolar ile birlikte yeni stratejiler ve yeni kahraman seçimleri olacağı ortada. Takımlar Avrupa’daki yerlerini sağlamlaştırmak için için ellerinden geleni yapacaklar.

Toplamda 4 gün sürecek turnuvada birinci olan takım 10.000 Euro ödülü kazanacak. Büyük finallerden önce takımlar BO3 formatında mücadele edecek. Daha önce de belirttiğimiz gibi turnuva single-elimination formatında olacağından herhangi bir BO3’yi kaybeden takım turnuva dışı kalacak. Final karşılaşmaları ise BO5 formatında olacak.

Turnuvanın yayınına, Toby “Tobiwan” Dawson’ın spikerliği eşliğinde joinDOTA’nın Dailymotion kanalından ulaşmak mümkün olacak.

JoinDOTA Masters’da yer alacak bütün takımların listesi ise şöyle:

Team Tinker
Power Rangers
Vega Squadron
Ninjas in Pyjamas
Hellraisers
London Conspiracy
Team Fire(yeni adı açıklanacak)
Lianghao

3 Yorum

3 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.