Dota 2

Natus Vincere Dota 2 kadrosunu dağıttı

Dota 2 sahnesinin en tanınan takımlarından olan Natus Vincere, kadrosunu dağıttı. Takımın Frankfurt Major’a katılmaması, kadronun dağıtılmasında büyük etken oynadı. Son zamanlardaki kötü performans, Na’Vi hayranlarını da hayal kırıklığına uğratmıştı.

2011 yılında ilk kez düzenlenen The International’ı, EHOME’u 3-1 yenerek kazanan Na’Vi’nin Dota 2 sahnesinde sağlam bir geçmişi bulunmakta. Ard arda 3 The International finallerine kalmayı başaran takım, ne yazık ki 2011’deki performansını bu finallerde tekrarlayamadı. Son olarak takımın Frankfurt Major’a katılamaması da, bardağı taşıran son damla olarak gözükmekte.

Organizasyonun oyuncuları olan Dendi, XBOCT, Funn1k, SoNNeikO ve PSM, şu an free agent konumunda. Oyunculara teşekkürlerini sunan Na’Vi, oyuncuların gelecek kariyerlerinde başarılı olacaklarına inandıklarını belirtti.

Natus Vincere’den gelen açıklamaya göre bu, Dota 2 kadrosunun sonu değil. İlerleyen günlerde açıklama yapacak olan organizasyondan beklentiler oldukça düşük. Kısa süre önce League of Legends sahnesine gireceğini açıklayan takımın bu sahneye daha fazla önem vermesi bekleniyor. Takımın tekrar toplanması beklense de, eski kadro kadar güçlü bir line up çıkartamayacakları düşünmekte.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir