Dota 2

Shanghai Major eleme tarihleri duyuruldu

Dota 2’de kış sezonu için kadro bildirme süresinin sonuna yaklaşılırken, Valve’den Shanghai Major’ın eleme maçlarına dair detaylar geldi.

Frankfurt’taki büyük final sırasında duyurulduğu üzere, Dota 2 tarihinin göreceği ikinci Major turnuvası Çin’in Şangay şehrinde oynanacak. 2-6 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “kış” major’ı Perfect World organizatörlüğünde düzenlenecek ve Frankfurt’ta olduğu gibi yine toplam 3 milyon dolar ödül dağıtacak.

Turnuvanın açık elemeleri yeni yılın başlamasıyla birlikte 3-6 Ocak arasında oynanacak ve bölgesel elemeler de hemen ardından 7-10 Ocak arasında sahne alacak. Yani Shanghai Major’da yer almak isteyen takımlar sekiz gün boyunca yoğun ve yorucu bir mücadele sergileyecek. Açık elemeler için takım kayıtları ise 18 Aralık’ta başlayacak.

Valve’den bunun dışında detay ise açıklanmış değil. Şu an için elemelere veya direkt turnuvaya dair gönderilecek davetiyelerin ne zaman duyurulacağı ya da kaç takımın ana etkinlikte sahneye çıkacağına dair bir bilgi bulunmuyor.

author
5Mid'de admin, başka yerlerde altyazar, genelde eşekherif.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir