Dota 2 mix

Team Spirit, Positive Guys ile anlaşarak Dota 2 sahnesine geri dönüyor

Ağustos ayında kadrosunu dağıtan Team Spirit Positive Guys ekibiyle anlaşarak Dota 2 sahnesine geri döndü. Ekibin ilk turnuvası Kasım’da.

CIS bölgesinin önemli takımlarından olan organizasyon, 2016 senesinden bu yana farklı Minor ve Major turnuvalarda büyük başarılar elde etmişti. Organizasyonun Ağustos ayından kadrosunu dağıttıktan sonra nasıl bir yol izleyeceği henüz belli değildi. Dün yapılan açıklama ile Team Spirit tamamı Rus oyunculardan oluşan Positive Guys ile anlaştı. Positive Guys 16 Kasım’da Çin’de düzenlenecek MDL Chengdu Major’a katılmaya hak kazanmıştı. MDL Chengdu Major’da Fnatic, Team Liquid gibi başka önemli organizasyonlar da yer alıyor.

Team Spirit’in şu anki kadrosu Ilya “Illidan” Pivcaev, Sergey “G” Bragin, Stanislav “633” Glushan, Fedor “velheor” Rusikhin ve Ivan “VANSKOR” Skorohod’dan oluşuyor.

Team Spirit kadro oluşturma konusunda bazen başarısız olabiliyor. Daha önce organizasyon Old But Gold ekibi ile anlaşmış, sonrasında kadrodaki oyuncular henüz tam potansiyellerini gösteremeden Team Spirit kadroyu dağıtmıştı. Fakat takımın ilk Major için hali hazırda hak kazandığını düşünürsek Team Spirit Positive Guys ile başarılı bir sezon kovalayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir