Dota 2

The International 2015 grupları belli oldu

Wildcard maçlarıyla başlayacak yılın en heyecanlı Dota 2 maratonuna sayılı günler kaldı. The International 2015 Wilcard’dan hemen sonraki gün başlayacak olan grup aşamasındaki gruplar belli oldu. Wildcard’dan gelecek takımlar henüz belirlenmediği için her iki grupta da şimdilik yedi takım bulunuyor. Wildcard birinci ve ikincileri belirli olduktan sonra Wilcard’ın birincisi B Grubu’na katılırken ikinci olan takım da A Grubuna katılacak.

A Grubu’nda yer alacak takımlar: Complexity Gaming, Inivctus Gaming, LGD Gaming, Natus Vincere, Fnatic, Cloud9, Team Secret ve Wilcard takımı.

B Grubu’nda yer alacak takımlar: EHOME, Evil Geniuses, Team Empire, Vici Gaming, Newbee, Virtus Pro, MVP.Hot6 ve Wilcard takımı.

the groupsJPG

The International 2015’te her maç başlamadan önce atılacak yazı tura ile hangi takımın seçim önceliğine sahip olacağı belirlenecek. 27 Temmuz günü başlayıp dört gün sürecek olan grup aşamasında ilk üç gün 15 seri son gün ise 11 seri oynanacak. Grup aşamasındaki bütün seriler iki maçtan oluşacak. Oynadığı serilerde galip gelen takımlar 3, berabere kalanlar 1 puan alırken, kaybedenler puan alamayacak. Grup serisi sona erdiğinde ise her iki grubun ilk ikisi ana etkinlikte üst eleme grubunda yer alacak. Diğer takımlar ise turnuvaya alt eleme grubunda başlayacak.

The International 2015’in ana etkinliği de 3 Ağustos günü başlarken, bu sene kendi rekorunu epey bir geliştiren ödül havuzu da 17 milyon doları geçmiş durumda. Format ve ödül dağılımını buradan okuyabileceğiniz TI5’i merakla ve heyecanla bekliyoruz.

[interaction id=”55b299cdc902770806c99591″]

Özellikle Dota 2 olmak üzere her türlü eSpor hayranı, takipçisi, çevirmen, sporsever

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir