Dota 2 mix

The International 2015 turnuvası ne zaman düzenlenecek?

Valve, bütün dünya tarafından heyecanla beklenen The International 2015’in, Temmuz ile Ağustos ayları arasında yapılacağını açıkladı.

Severek izleyip, takip ettiğimiz The International 2014, toplamda 10 milyon dolar ödül dağıtarak dikkatleri üzerine çekmişti. Oyuncular ve takipçiler TI5’in ne zaman yapılacağını merak ediyorlardı ve Valve, The International 2015’in 13 Temmuz ile 13 Ağustos arasında bir tarihte düzenleneceğini duyurdu. Turnuva, Seattle’daki Key Arena’da gerçekleştirilecek.

The International 2014’ün galibi Çin ekibi olurken, toplamda Çin’den 5 takım, ödül havuzunun %85’ini toplayarak Çin’e götürdü. The International 2014’ün birincisi Newbee ikincisi de VG olmuştu. Bu takımlar Çinlilerin Dota 2’deki başarısını ortaya koymuştu. Ancak bu günlerde dengelerin değiştiğini görüyoruz. Yapılan değişikliklerden sonra EG, Navi ve Alliance gün geçtikçe daha iyi performans gösteriyor. Puppy ve S4 yeni bir takım kurdu. Singsing ve EGM de The Tinker takımını kurdu. The International 2015 turnuvası yeni ve daha güçlü takımlarla birlikte daha heyecanlı ve çekişmeli geçeceğe benziyor.

Özellikle Dota 2 olmak üzere her türlü eSpor hayranı, takipçisi, çevirmen, sporsever

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir