Dota 2

TI3 3.cüsü Orange EHOME.MY ismi altında tekrar bir araya geldi

Çinli takımlarda kadro değişiklikleri son hızıyla devam ederken bir haber de EHOME’dan geldi. Chai “Mushi” Yee Fung ve Chong Xin “Ohaiyo” Khoo, Malezya’da EHOME bayrağı altında bir Dota 2 takımı oluşturmak için geçtiğimiz günlerde Çin’den ayrıldı. Yeni oluşan takımın kadrosunun çoğunluğunu ise eski Orange takımı oyuncuları oluşyuruyor.

Mushi ise konuyla ilgili Facebook sayfasından şu açıklamayı yaptı:

Benim ve Ohaiyo’nun Malezya’ya geri döndüğümüz haberlerini duymuşsunuzdur. Birkaç ay önce EHOME bir araya gelirken EHOME yönetimi, ayrıca Malezyalı bir takım kurma planlarının olduğundan bahsetmişti. Bunun ardından EHOME Malezya takımına yön göstermek ile görevlendirildik.

Bununla birlikte Çin’de geçirdiğimiz kısa süre içerisinde yanımda olan takım arkadaşlarım; Inflame, Zyf ve ddc’ye teşekkür ederim. Geçirdiği zor zamanlara rağmen Güneydoğu Asya sahnesine yatırım yapan EHOME’a da teşekkürü bir borç biliriz. EHOME, Nirvana’nın ardından Güneydoğu Asya sahnesine yatırım yapan ikinci şirket. Güneydoğu Asya sahnesinin potansiyelini ve oyuna katacaklarını gören EHOME’u gururlandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Umarım ilerde daha fazla sponsor ve şirket Güneydoğu Asya sahnesine yatırım yapar.

Yeni bir araya gelen EHOME.MY’nin şuanki kadrosu ise şöyle:

Chai “Mushi” Yee Fung (1. veya 2. pozisyon)
Fadil Bin “Kecik Imba” Mohd Raziff (1. veya 2. pozisyon)
Chong Xin “Ohaiyo” Khoo (3. pozisyon)
Lee “Ky.xY” Kong Yang (4. pozisyon)
Lee “JoHnNy” Johnny (5. pozisyon)

Takımın kadrosunda bulunan beş oyuncudan dördü ise 2 yıl önce The International 2013’de boy gösteren Orange Esports takımının eski üyeleri. Orange Esports’un The International 2013’de görünmeyen bir de 6. oyuncusu vardı. Kecik Imba bu kez aktif olarak taımda yer alacak. Kadroda son pozisyonu ise eski Mineski oyuncusu JoHnNy dolduracak.

Tabi EHOME.MY’nin kurulmuş olması şirketin Çin sahnesinden çekildiğini göstermiyor. Resmi bir açıklamada Çin’de de Dota 2’ye devam edeceklerini bildiren EHOME, takım ile ilgili daha fazla bilgiyi Mart ayının ortasında bizlerle paylaşacak.

editor
You don't get paid for effort, you get paid based on demand for your skills and your results. Life is not a children's story.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir