Dota 2 mix

Salgına karşı destek amaçlı düzenlenen Charity Play’de son durum

Koronavirüs salgını karşısında bağış toplama ve destek olma amaçlı düzenlenen WeSave! Charity Play’de bir bölge hariç finalistler belli oldu.

WeSave! Charity Play online olarak tüm hızıyla devam ediyor. Turnuvada Güney Amerika hariç kalan bölgelerin hepsinde tüm finalistler belli oldu. Geçtiğimiz yazıdan sonra  gelişmeler şu şekilde;

Avrupa bölgesinde turnuvaya özel kadrosuyla katılan OG’ye karşı galip gelen Team Liquid’in rakibi belli oldu. TL’in rakibi Team Secret’ı 2-0’lık skor ile geçmeyi başaran Team Nigma oldu.

CIS bölgesinde ise ilk finalist B8’i yenen Natus Vincere olmuştu. NaVi’nin karşısında Virtus.pro karşısında 2-1 üstün gelen HellRaisers oynayacak. Ayrıca Avrupa ve CIS bölgesinde final galipleri kendi aralarında gerçek galibi belirleyecekler. Yani Team Liquid – Team Nigma ve Natus Vincere – HellRaisers maçlarının galibi bir finale çıkacaklar. Aslında Avrupa ve CIS bölgeleri için şu an yarı finaller belli oldu diyebiliriz.

Kuzey Amerika’da ilk finalist C9’ı eleyen CR4ZY olmuştu. 2-1’lik skorla finale çıkan ekibin karşısında Evil Geniuses geldi. Evil Geniuses rakibi business associates karşısında 2-1 kazanarak finalde CR4ZY’nin rakibi oldu.

Güney Amerika’da ise henüz ilk finalist belli oldu. FURIA Esports’u 2-1 yenen NoPing e-sports Güney Amerika bölgesinin ilk finalisti oldu. Finalde ekibin karşısına beastcoast – Thunder Predator mücadelesinin kazananı gelecek.

Çin bölgesinde ilk finalist PSG.LGD’ydi. Organizasyonun karşısında EHOME’u 2-0 yenen Vici Gaming geldi. Böylelikle Çin bölgesinde finalin ismi PSG.LGD – Vici Gaming oldu.

Son olarak Güneydoğu Asya bölgesi finalistleri de belli oldu. Geçtiğimiz günlerde finale çıkmaya hak kazanan Geek Fam’in karşısına TNC Predator’u yarı finalde yenen Team Adroit geldi.

Böylelikle bölge finalleri şu şekilde

EU
Team Liquid vs Team Nigma

CIS
Natus Vincere vs HellRaisers

NA
CR4ZY vs Evil Geniuses

Güney Amerika
NoPing e-sports vs TBD

Çin
LGD.PSG vs Vici Gaming

Güneydoğu Asya
Geek Fam vs Team Adroit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir