FIFA

Riv9, Bahçeşehir Supermassive bünyesine katıldı

Geçtiğimiz günlerde, Twitter hesabından yaptığı duyuru ile formasını giydiği Futbolist’ten ayrıldığını açıklayan Emre “Riv9” Kayır, yeni takımını önümüzdeki günlerde açıklayacağını söylemişti. Oyuncunun yeni adresi Bahçeşehir Supermassive oldu.

Bahçeşehir Supermassive dün sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuru ile birlikte oyuncuyu kadrosuna kattığını açıkladı. Takım yaptığı paylaşımda, “2012 yılından bu yana hem ülkemiz hem de dünya çapında birçok online ve offline turnuva başarısına imza atmış FIFA oyuncus Emre “Riv9” Kayır, bundan böyle Bahçeşehir Supermassive için mücadele edecek! Aileye hoş geldin!” ifadelerini kullandı.

Takımın Genel Menajeri Ulaş Gülkirpik ise kendi Twitter adresinden yaptığı paylaşımda “Senelerdir uzaktan hayranlıkla takip ettiğim muhteşem bir esporcuyu ekibimize katmanın şerefiyle çok mutluyum. Hem başarılarına hem kişiliğine layık bir takım olmak için çok çalışacağız. Hoş geldin!” ifadelerini kullandı.

Transferinin ardından Riv9 da ufak bir açıklama yaptı. “Yıllardır takip ettiğim bu profesyonel ve başarılı bünyeye katıldığın için çok mutluyum. Umarım her şey ilk günümden itibaren çok sıcak yaklaşan, yanımda olan Bahçeşehir Supermassive takımının hak ettiği gibi olur. En iyi yerlerde temsil etmek istiyorum.”

Bahçeşehir Supermassive 2017 yılında, Quincy10’un yer aldığı bir FIFA kadrosu bulunduruyordu fakat bu uzun soluklu bir yolculuk olmamıştı. Takım, Riv9 ile birlikte profesyonel FIFA sahnesinde yeniden yer alacak.  Geçtiğimiz yıl Space Soldiers organizasyonunun ani bir şekilde dağılmasının ardından Futbolist’e katılan oyuncu, sezon başı hiç antrenman yapamadığını açıklamıştı. Yeni sezona yeni yuvasıyla birlikte girecek olan Emre’ye şimdiden başarılar diliyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir