Ücretsiz FIFA 23 Sahibi Olmak İster Misiniz? FIFA mix

Ücretsiz FIFA 23 Sahibi Olmak İster Misiniz?

EA Sports tarafından geliştirilen FIFA serisi, futbol oyunu severlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Son çıkan FIFA 23 ise beklenen haber geldi. Oyun, Game Pass kütüphanesine eklenecek. Bu haber futbol oyunu tutkunları arasında büyük bir heyecan yarattı.

Nasıl Ücretsiz FIFA 23 Sahibi Olabilirim?

EA Sports, FIFA serisindeki geliştirmelerle birlikte PES (eFootball olarak yeniden adlandırıldı) ile olan rekabetinde önde olmaya devam ediyor. FIFA 23 de, oyunculara gerçekçi futbol deneyimi sunan etkileyici özelliklere sahip. Bu nedenle futbol oyunu severler, FIFA 23’ün Game Pass kütüphanesine eklenmesiyle birlikte, bu heyecan verici deneyimleri ücretsiz olarak yaşayabilecekler.

16 Mayıs tarihinde Game Pass kütüphanesine eklenecek olan oyun, normalde EA Play aracılığıyla Haziran ayında Game Pass’e eklendiği düşünülen FIFA oyunlarına göre daha erken bir tarihte oyuncularla buluşacak. Ayrıca, Xbox Game Pass kütüphanesine Mayıs ayında eklenecek diğer oyunlar arasında;

  • Redfall
  • Ravenlok
  • Weird West: Definitive Edition Series
  • Shadowrun Trilogy ve Fuga: Melodies of Steel 2

Futbol oyunu severlerin yanı sıra, Xbox Game Pass aboneleri de bu haberden oldukça memnun kaldı. Çünkü Game Pass kütüphanesine eklenen her yeni oyun, abonelerin oyunculuk deneyimlerini daha da zenginleştiriyor. Bu nedenle, Xbox Game Pass aboneleri, FIFA 23’ün yanı sıra diğer oyunlara da göz atarak keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirler.

En Güçlü Oyun Karakterleri Ve ChatGPT Sıralaması!

Yapay Zeka Teknolojileri Reklam Sektöründe Devrim Yaratıyor

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir