Fortnite

Beyaz perdeden oyun dünyasına: John Wick Fortnite’da!

Bugün itibarıyla oyunun dosyalarında keşfedilen sinema karakteri ‘John Wick’, Fortnite 9. Sezon’da belirli bir süre de olsa yer alacakmış gibi gözüküyor. 

Fortnite’ın sinema karakterlerini ya da daha başka karakterleri oyuna getirmesi yeni bir şey değil. Sadece karakterleri değil, Epic Games birçok farklı temayı da oyuna dahil edebiliyor. Avengers‘ın son filmi Endgame‘in çıkışıyla birlikte başlatılan etkinlik buna bir örnek.

Şimdi ise oyuna, John Wick karakterini canlandıran ünlü oyuncu Keanu Reeves ile neredeyse tıpa tıp aynı olan bir karakterin, filmin vizyona giriş tarihiyle birlikte oyuna geleceği tahmin ediliyor.

Oyuncular ayrıca filmdeki altın sikkelerden birini karakter için ‘back bling‘ olarak da kullanabilecekler. John Wick filmlerinde, bu özel altın paralar nakit para veya kredi kartı gibi izlenebilir para biçimleri yerine yeraltı dünyasında hizmetleri güvence altına almak için kullanılan bir tür para birimiydi.

Veri madencisi HypeX, lobi içinde karakterin ve altın paranın nasıl gözüktüğüne dair Twitter‘da bir video paylaştı:

ShiinaBR ise, benzer bir şekilde, kıyafetin ve altın paranın oyun içinde nasıl gözüktüğüne dair Twitter’dan bir video paylaştı:

John Wick’in son filmi Parabellum, 17 Mayıs’ta Amerika‘da gösterime girecek. Filmin vizyona girişiyle birlikte muhtemelen karakter oyuna da tamamen gelmiş olacak.

Fortnite ile ilgili gelişmeleri güncel bir şekilde takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir