Fortnite

FaZe Clan oyuncuları bir Fortnite turnuvası daha kazandı

Fornite turnuvalarını domine eden FaZe Clan oyuncuları, bu kez farklı bir turnuva kazandı.

Turner “Tfue” Tenney ve Dennis “Cloak” Lepore, Fornite turnuvalarını kasıp kavurmaya devam ediyor. İkili pazar akşamı düzenlenen NerdOut Anything Goes turnuvasında da galip gelmeyi başardı ve zaferlerine bir yenisini daha ekledi. Friday Fortnite turnuvalarıyla isimlerinden bir hayli söz ettiren oyuncular, başarılarına kaldıkları yerden devam etti.

Ninja, SpaceLyon, DrLupo gibi Twitch’ten popüler yayıncıların da katıldıkları turnuvada FaZe’i alt eden bir takım çıkmadı. Final maçında Vikkstar123 ve ErycTriceps ile karşılaşan oyuncular, bu ikiliyi 10 skor farkla geçmeyi başararak ödüle ulaştı. Oyuncular kazandığı bu galibiyetle 20.000 dolarlık ödülün de sahibi oldu.

Friday Fortnite turnuva kurallarının aksine NerdOut Anything Goes’da rakiplerin yapılarını yıkmak serbest. Bu da oyuncuları yeni stratejilere ve yeni oyun stillerine teşvik ediyor. Öte yandan her ne kadar farklı kurallar çerçevesinde oynansa da Tfue ve Cloak ikilisi burada da oynadıkları 6 maçın hepsinde 25’ten fazla skor alarak ne kadar dominant olduklarını herkese bir kez daha gösterdi. Başarılı oyuncuların bu cuma oynanacak Friday Fortnite’ı beşinci defa kazanmaları bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.