Fortnite

FlyQuest, Fortnite kadrosuna 4 oyuncu ve 1 koç takviye etti

Riot Games

FlyQuest, Fortnite World Cup elemelerine 1 gün kala 4 oyuncu ve 1 koçla anlaştığını duyurdu.

Kuzey Amerika merkezli organizasyon FlyQuest, elemelere 1 gün kala Fortnite kadrosuna 4 oyuncu ve 1 koç ekledi. Takım daha önce hali hazırda Hansol ve Crunch ile mücadele ediyordu. Faultur, Frat, Curney ve Edgey’i de transfer eden ekip kadro derinliğini 6 oyuncuya çıkardı. NBA takımlarından Milwaukee Bucks’ın sahibi olduğu FlyQuest tarihin en büyük ödüllü turnuvalarından Fortnite World Cup öncesinde iddiasını arttırdı.

Yeni transferlerden Faultur, geçtiğimiz günlerde Scallywag Duos Cup’ta mücadele etmiş ve turnuvada 13. olmuştu. Ekibin hali hazırda bulundan iki oyuncusu Hansol ve Crunch ise FlyQuest adı altında sadece WSOE 3 turnuvasında boy gösterdi. İkili bu turnuvada 41. olup beklentilerin çok altında kaldı. Görünüşe göre takım bu ikilinin performansından memnun değil. Hansol ve Crunch, 2019 yılında herhangi bir turnuvada siftah yapamadı.

Resmi açıklamaya göre Fortnite World Cup elemelerinın duo kategorisinde sadece Frat ve Curney mücadele edecek. Geri kalan oyuncular ise FlyQuest adı altında  turnuvaya katılım sağlayamayacak. Koç Convertible’nin ise turnuvada takımın yanında olması bekleniyor. Organizasyonun takımdaki derğinliği arttırıp ilerleyen turnuvalarda oyuncuların performansına göre kadro yapılanmasına gideceği düşünülüyor.

Fortnite World Cup elemeleri 10 hafta sürecek. Turnuvanın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Resmi açıklama yeni gelse de takımın oyuncularla uzun süredir antrenman yaptığı düşünülüyor. Buna göre de en iyi ikilinin Frat ve Curney olduğuna karar verilmiş olabilir. Bakalım FlyQuest bu yeni kadroyla turnuvada neler yapacak.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.