Fortnite

Fortnite 9. Sezon ile birlikte gelen skinler ve kozmetikler

Fortnite 9. Sezon başladı. v9.00 yamasıyla birlikte ise oyuna pek çok yenilik geldi. Bunların bir çoğu oyunun mekaniğine yönelik iken bazıları da kozmetiğe ve görselliğe dayalıydı. Sizler için, Fortnite 9. Sezon ile birlikte gelen skinleri ve kozmetikleri derlemeye çalıştık.

Epic Games’in Fortnite’daki temel sıkıntıları nasıl çözeceği hâlâ muamma, yayıncılar ve oyuncuların firmaya ve oyuna yönelik eleştirisi artarken, Epic oyunculara kozmetiğe boğmaya devam ediyor. Yine oyun mevcut popülaritesinden hâlâ bir şey kaybetmiş değil. En büyük rakibi Apex Legends’in oynanma, izlenme ve gelir grafikleri düşerken Fortnite yükselmeye devam ediyor.

Her sezon olduğu gibi bu sezon da, “9. Sezon Savaş Bileti” ile aracılığıyla oyuncuları birbirinden güzel kozmetikler bekliyor. Ayrıca savaş biletine sahip olmadan da birçok kozmetiğe sahip olmak mümkün, tabii daha tuzlu bir fiyata.

Fornite’a gelen skinleri ve kozmetiklerin bir listesini yapmadan önce, sezon ile birlikte gelen güncellemenin detaylarını incelemek için aşağıdaki habere gidebilirsiniz.

Fortnite 9. Sezon Savaş Bileti skinleri

Fortnite 9. Sezon ile gelen skinler

Fortnite 9. Sezon ile gelen petler

Görsel kaynağı: dexerto.com

Fornite 9. Sezon ile gelen diğer kozmetikler

Fortnite 9. Sezon ile birlikte gelen diğer kozmetiklerin daha geniş bir listesine erişmek için dexerto.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Fortnite ile ilgili gelişmeleri güncel bir şekilde takip edebilmek için 5Mid’in Twitter, Instagram ve Facebook hesaplarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir