Fortnite

Fortnite 9. Sezon’a dair ilk bilgi geldi: “Gelecek bilinmeyendir!”

Epic Games’in geliştirdiği ve yayınladığı Fortnite: Battle Royale’in “9. Sezon”u hakkındaki ilk bilgi paylaşıldı. Lakin bu bilgi bir dişin kovuğunu doldurmaya yetmiyor. Ama biz yine de, tahminlerimizi sizlerle paylaşmak istedik. 

Şu an sekizinci sezonunu geçiren Fortnite, şimdiden bir sonraki büyük sezona hazırlanmaya ve sezona dair ufaktan bilgiler paylaşmaya başladı. Her sezonun ilk duyurusunda olduğu gibi bu sezonun duyurusu da, bir veciz söz, bir tarih ve bir de görsel ile duyuruldu.

Veciz söz, olayın efsununa da uygun bir şekilde, “Gelecek bilinmeyendir!” ifadesi idi. Tarih ise, iki gün sonraya, yani 9 Mayıs 2019‘a işaret ediyordu. Görselde ise, Japon mitolojisinden semboller ve imajlar taşıyan bir karakterin görüntüsü var. İşte Fortnite’ın resmi Twitter hesabından paylaşılan o bilgi ve görsel:

Tüm bu efsunlu ve gizemli tanıtıma rağmen 9. Sezon hakkında hâlâ net bir bilgiye sahip değiliz. Yeni sezonla birlikte gelecek iyileştirmeler, yenilikler, eklentiler ve köklü değişimler hakkında hiçbir bilgiye sahip değiliz. Lakin şu tahmini yapabiliriz ki, bir önceki güncellemenin hem içerik hem de dosya boyutu olarak cüzzi bir yapıya sahip olması, tüm içeriğin 9. Sezon için bekletildiğine işaret ediyor. Temennimiz o ki, Fortnite: Battle Royale’in varolan usandırıcı problemleri, bu büyük güncelleme ile, en azından kısmi de olsa çözülsün.

Fortnite ile ilgili gelişmeleri güncel bir şekilde takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir