Fortnite

Fortnite Avengers: Endgame etkinliğinde görmek istediğimiz 5 skin

Fortnite’da Avengers: Endgame etkinliği başladı. 26 Nisan’da vizyona girecek filmin arifesinde oyunda görmek istediğimiz 5 skini sizler için sıraladık.

İlk Thanos inmişti adaya. Tüm ihtişamı ve karizmasıyla adanın bir ucundan bir ucuna uçuyordu, üstelik oyuncular kontrol edebiliyordu. Oyuncuların yaşadığı bu deneyim, Avengers’ın son hikayesinin ilk filmi Infinity War’a özel düzenlenen etkinliğin bitmesiyle son bulmuştu, çünkü Thanos adadan gitmişti.

Avengers hikayesinin son filmi Endgame’in 26 Nisan’da vizyona girmesiyle beraber, Fortnite bir kez daha filme özgü temaların işlendiği kozmetikleri ve mekanikleri oyuna getirdi. Filmin vizyona girdiği tarihte etkinliğe özgü kozmetikler de oyuna dahil olacak.

Bizler ise şimdiden oyunda bizleri nelerin beklediği konusunda fazlasıyla heyecanlıyız. Muhtemelen bir Thanos’umuz daha var. Onun olmadığı bir ada düşünemiyoruz bile. Ama bizim daha çok istediğimiz bir şey var. Avengers evrenindeki beş süper kahramanın skinler aracılığı ile oyuna dahil edilmesi.

Örneğin tüm mekaniği ve elbisesiyle Iron Man oyuna dahil olsa ya da hiç olmadı sadece kozmetik olarak skini gelse fena mı olurdu? Misal Captain America’ya ne dersiniz? Kalkanını kullanabildiğimiz bir sekans olsun istemez miydiniz ya da sadece kozmetiğine, yani skinine sahip olmak?

İşte sizin için Fortnite’da görmek istediğimiz beş Avengers kahramanını listeledik.

Iron Man

Captain America

Black Panther

Captain Marvel

Thor

Görsellerin kaynağı: Dexerto.com

Fortnite ile ilgili gelişmeleri güncel olarak takip etmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir