Fortnite

Fortnite: Battle Royale v9.01 güncellemesi yayımlandı

İstinasız her haftaya bir güncellemenin düştüğü Fortnite: Battle Royale’e, yeni bir güncelleme daha geldi. ‘v9.01’ yamasının önemli başlıklarını sizler için derledik.

Neler geldi?

Taktiksel Taarruz Tüfeği

Estetik bir tasarıma sahip olduğu kadar oldukça güçlü bir silah da olan Taktiksel Taarruz Tüfeği, önümüzdeki günlerde oyunculara zor günler yaşatacakmış gibi duruyor. Silaha bir sonraki güncellemede zayıflatma gelmeden denemenizde fayda var.

Silahın özellikleri ise şöyle:

 • Nadir, Destansı ve Efsanevi çeşitleri mevcut.
 • Yer ganimetlerinde, sandıklarda, mühimmat desteklerinde ve otomatlarda bulunabilir.
  • Tam Otomatik
  • 30 mermi
  • 22/23/24 hasar
  • Kafadan vuruş çarpanı 1,75x.
  • Diğer taarruz tüfeklerine göre uzun mesafede daha az etkili ama az dağılan mermileriyle kapalı alanda rakibe göz açtırmayacak bir silah.

Parçalanmış Eğik Evler

Epic Games, Fortnite için tuhaf mimari yapılar tasarlamaya devam ediyor. Bu güncelleme ile gelen en tuhaf yenilik ise kuşkusuz ‘Parçalanmış Eğik Evler’ adıyla haritaya eklenen ne idiği belirsiz evler.

Sis Kozaları

Güncelleme ile gelen bir diğer yenilik ise Sis Kozaları. Eğer bu kozaları dikkate almazsanız, rakiplerinizin gazabına uğramanız işten bile değil.

Tarihöncesi Izza

Elbette her güncelleme ile birlikte yeni bir skin de gelmese şaşırtıcı olurdu. Yeni skinimiz, dinozorlara selam çakıyor. Kendisinin lavların içinden doğduğu söyleniyor.

‘v9.01’ yamasının tüm detayına erişmek için Epic Games’in resmi Fortnite sitesine, şu linkten gidebilir ve yamayı inceleyebilirsiniz.

Fortnite: Battle Royale ile ilgili gelişmeleri güncel bir şekilde takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir