Fortnite Fortnite Haberleri

Fortnite, Stormtrooper kostümünü oyuna ekledi

Çıkış yaptığı günden itibaren oyun dünyasını alt üst eden, rekor üstüne rekor kıran Fortnite, oyuncularına yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Star Wars: Jedi Fallen Order oyunun çıkmasıyla birlikte Epic Games, oyuna yeni bir “Stormtrooper” kostümü ekledi.

Daha önce de Marvel ile Infinity War etkinliği için, DC Comics ile de Batman için anlaşan Fortnite, şimdi ise bilim kurgu denilince akla ilk gelen Star Wars içeriğini oyuna getiriyor. Epic Games Store resmi Twitter hesabından paylaşılan kısa bir video ile kostüm tanıtıldı.

Eğer Epic Games Store üzerinden Jedi Fallen Order oyununu satın aldıysanız, Fortnite’daki kostüme de sahip oluyorsunuz. Eğer oyunu satın almamış ve sadece kostümü satın almak istiyorsanız ise ödemeniz gereken miktar 1500 V-Bucks.

Fortnite, aktif kullanıcı sayısını baz alırsak çıktığı günden bu yana hep ilk sıralarda olmaya devam ediyor. Bu başarıyı devam ettirmek isteyen Epic Games, oyuna sürekli yeni içerikle getirmeye de devam ediyor. Firmanın bir sonraki etkinliği ne olacak, bekleyip göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir