Fortnite

Fortnite v9.10 güncelleme notları yayımlandı!

Epic Games, Fortnite’ın v9.10 güncellemesinin notlarını yayımladı. Güncellemeyle birlikte gelen kreatif ve makro yenilikleri sizler için derledik.

Muhtemelen en sık güncelleme alan oyunların başında Fortnite geliyor. Neredeyse her hafta büyük bir yama alan oyun, hem kreatif anlamda hem de mekanik anlamda pek çok değişim geçiriyor.

Fortnite Battle Royale hayranları için, bu güncelleme ile gelen kreatif ve makro yenilikleri listeledik.

Kreatif anlamda neler geldi?

Sıcak Noktalar

Oyuncuları adada, rastgele seçilmiş konumlarda daha fazla ganimet bekliyor artık. Ve o bölgelere mühimmat desteği inme ihtimali normalden daha fazla olacak.

Fortnite ve Jordan

Dün sizlere Fortnite ve Jordan işbirliğini duyurmuştuk. Bugün gelen güncelleme ile birlikte ‘Jordan’ temalı kozmetikler oyuna dahil edildi. Sokak stiliyle spor giyim tarzının bir harmanı olan ürünler, oyuncuları bekliyor.

Ayrıca, Sahanın Yıldızları Paketi’ni aldığınızda puanları toplamaya başlayacaksınız. Sokak Fırtınası ve Sokağın Pençesi kıyafetlerinin yanı sıra sete özel görevleri de kapacaksınız.

Tekinsiz Tepeler Teması

Yeni Tekinsiz Tepeler temasıyla tüyler ürperten adalar yapabilirsiniz. Hayal gücünüzün sağlayacağı konseptler ile yaratıcı kimliğinizi dışa vurabilirsiniz. Ürkünçlüğün sınırlarını zorlayacağınız bu temada işlerinizi kolaylaştıracak hazır yapılar ve galeri seti eklendi.

Uzay Taşları

Bu güncellemeyle birlikte bir yandan gözünüzü gökyüzünde tutun. Çünkü her an bir göktaşı düşebilir.

Canazor Jonesy

Güncellemenin kreatif ve makro yenilikleri bu kadar. Eğer güncellemenin detaylarına erişmek ve mekanik yenilikleri ve değişimleri öğrenmek istiyorsanız, Epic Games’in Türkçe sayfasına buradan bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir