Fortnite

John Wick, Fornite ‘İçerik Mağazası’nda yerini aldı

John Wick, Fornite ‘İçerik Mağazası’nda yerini aldı. Rivayete göre, ‘herkes Wick’i istiyor!’

Bildiğiniz üzere, dün Fortnite’ın mevcut dosyalarının içerisinde John Wick’in olduğunu duyurmuştuk ve bu habere göre, Wick’in Fortnite alemine dahil olacağı yönünde bir tahmin yapmıştık. Bu tahmin bugün itibarıyla tahmin olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşmüş durumda.

John Wick’in 16 Mayıs’ta tüm dünyada gösterime girmesiyle beraber, karakterin de Fornite’a geleceğini söylemiştik. Bizi şaşırtan ise, karakterin, Wick karakterini ilk filmden beri canlandıran Keanu Reeves ile birebir aynı olmasıydı.

Elbete Wick’in sadece kendisi gelmedi, aynı zamanda filmin temasına uygun materyaller de Fornite’a eklendi. Bunların başında ise, John Wick filmlerinde para birimi geliyor. Hatırlanacağı üzere, bu özel altın paralar nakit para veya kredi kartı gibi izlenebilir para biçimleri yerine yeraltı dünyasında hizmetleri güvence altına almak için kullanılan bir tür para birimine denk düşüyor.

Ayrıca Fornite, John Wick’in adaya gelişini ise aşağıdaki şu video ile duyurdu.

Epic Games, John Wick’i sadece Fornite’a getirmiyor bu arada. Bildiğiniz üzere şu aralar Epic Games, Steam gibi bir oyun platformu olmaya çalışıyor. Bunun için Epic Games Store kuruldu. Epic’in yaptığı habere göre, John Wick’in yeni çıkacak oyunu, Epic Games Store’dan ön sipariş edilebilecek: “Bithell Games’in geliştirdiği aksiyon dolu strateji oyunu John Wick Hex’i Epic Games mağazasından hemen ön sipariş verebilirsiniz. John Wick Hex bu sonbaharda PC’ye çıkış yapacak; daha detaylı bilgi için Epic Games mağazasına göz atın.

Fornite ile ilgili gelişmeleri güncel bir şekilde takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

1 Comment

  • UnacceptedMonkey 17 Mayıs 2019

    Jhon wick ne zaman markettten gidicek acaba bilen varmı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir