Fortnite mix

Mesut Özil ve Kolasinac, karantina boyunca Fortnite oynayacak

Arsenal takımının futbolcuları Mesut Özil ve Sead Kolasinac, COVID 19 karantinası boyunca Fortnite yayınları yapacaklarını açıkladılar.

Arsenal’in yıldız futbolcuları Mesut Özil ve Sead Kolasinac ile Paris Saint Germain oyuncusu Julian Draxler, karantina kapsamında liglerin askıya alınması sonucunda hayranlarını sevindirecek bir harekete imza attı. Oyuncular karantina boyunca Fortnite yayınları yapacaklarını açıkladılar.

COVID 19 salgını her geçen gün büyüyerek dünya çapında korku salan bir hal almaya devam ediyor. Yetkililer bu salgının önlenmesi adına çeşitli önlemlere başvuruyorlar. İngiltere Premier League takımlarından Arsenal’in göreve yeni başlayan menajeri Mikel Arteta da dahil olmak üzere bir çok oyuncunun testleri pozitif çıkmıştı. Federasyonlar bu salgının daha fazla yayılmasını önlemek adına ligleri süresi belirsiz olarak tatil etmişlerdi. Oyuncular da bu fırsatı yayınlara başlayarak değerlendirmeyi seçtiler.

Mesut Özil attığı bir Tweet ile Kolasinac ve Draxler ile Fortnite yayınları yapacaklarını ilan etti. Sahada izlemeye özlem duyan taraftarları da yayını izlemeye davet etti. Her ne kadar oyuncuların Fortnite becerilerine şüpheyle yaklaşan taraftarlar olsa da bu üçlüyü bir arada izleyecek olmak bizlere güzel bir sebep sunuyor.

Premier League’in ne kadar daha askıda kalacağı henüz belli değil. Bu durum Mesut Özil’in yayınlarının süreceğine de işaret ediyor. Arsenal formasıyla gösterdiği yetenekleri oyun dünyasında gösteremeyeceği konusunda şüpheler olsa da eğlenceli içerikler sunacağından kimse şüphe duymuyor.  Oyuncunun Twitch kanalına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

mesutozil twitch

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir