Fortnite Fortnite Haberleri

Misfits Gaming, Milk it! ile olan sponsorluğunu uzattı

Kuzey Amerikalı espor organizasyonu Misfits Gaming, süt üreticileri birliği tarafından yayınlanan bir pazarlama kampanyası olan Milk it! ile olan anlaşmasının süresini uzattığını açıkladı. Nisan 2019’da başlayan ortaklık, 2020 yılı boyunca kuruluşun Fornite oyuncuları ve yayıncılar üzerine odaklanacak.

Şu anda oyuncuların formalarında mevcut olan Milk it! logosunun yanında, kampanya bundan sonrasında “Misfits Story” videolarını ve Fornite 2020 Dünya Kupası’nı içine dahil edecek şekilde genişletilecek. Misfits Gaming ayrıca kampanyayla ortaklaşa olarak Fortnite Block Party etkinliği düzenleyerek hediyeler dağıtmayı planlıyor.

Milk it! pazarlama direktörü Miranda Abney, kampanya hakkındaki konuşmasında şunları söyledi:  “ Süt, çocukların ve gençlerin sevdikleri şeyleri daha fazla yapmalarına yardım edecek temel bir içecek. Milk it!’de çocuklara ve gençlere en sevdikleri Fornite oyuncularıyla gerçek zaman geçirmelerine yardım edecek. Çeşitli etkinlikler yoluyla gençlere ve oyunculara en iyi deneyimi sunmak istiyoruz.”

Misfits Gaming ayrıca League of Legends European Championship (LEC) ‘ te yarışıyor. Ayrıca Overwatch Liginde yarışan Florida Mayhem ve Call of Duty Liginde yarışan Florida Mutineers takımları da Misfits Gaming’e ait. Ancak Milk it! anlaşması sadece Fortnite ile sınırlı olacak.

Misfits Gaming kurucu ortağı ve CEO’su Ben Spoont şunları ekledi: “Misfits ailesi her zaman muhteşem topluluğumuzla etkileşim kurmak için yeni ve benzersiz yollar arıyor. Milk it! ile ortaklaşa devam eden etkinlikler ve içeriklerle hayranlarımızı Fortnite oyuncularımıza yaklaştırmaktan heyecan duyuyoruz! ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir