Fortnite Fortnite Haberleri

Overtime, Kuzey Amerika organizasyonu Evade’i satın aldı

New York tabanlı spor ağı Overtime, Fortnite espor takımı Evade satın alarak OvertimeGaming’in kurulmasındaki ilk adımı attı.

Evade ve Overtime şirketlerinin birleşmesi olan organizasyon Fortnite Champion Series’de yarışacak. Ayrıca oldukça iddialı bir kadro kuracağını duyuran Overtime Gaming, yeni oyuncularıyla güç sıralamasında ilk sıralarda olabileceğinin sinyallerini verdi. İlk olarak Şubat’ta Contender Solo Clash Cup’a katılan takım, oyuncusu Thresh ile 16. oldu ve küçükte olsa bir para ödülü kazandı. Ekip sadece Fortnite da değil diğer oyunlarda da ismini tarihe kazımak istiyor. Şimdiden NBA 2K içeriklerini oluşturmaya başladı.

OvertimeGaming Başkanı Hantao Yuan atılan adım hakkında şunları söyledi: “Overtime büyük bir topluluk. İçerik geliştirmek ve satmak için mevcut bir altyapı ve uzmanlık zaten bizde mevcut. Bu özellikler, eğer oyun dünyasına katılmak istiyorsanız kesinlikle olmalıdır. Birlikte, oyun içeriğini daha geniş ve daha çeşitli bir kitleye getirebilir ve oyunun enerjisini ve heyecanını gerçek hayata dönüştüren yeni deneyimler oluşturabiliriz.”

Overtime Genel Başkan Yardımcısı Dan Porter ise “Geleneksel sporlarda oyuncuların yaşamları, zorlukları ve umutları hakkındaki hikayeler anlatılıyor. Oyunlarda bu hikayeleri anlatmak için büyük bir fırsat var. Hantao ve ekibimizle bu hikayeleri bulmak ve topluluğumuza ve gelecek nesillere hitap edecek şekilde anlatmaya yardımcı olmaktan dolayı daha heyecanlı olamazdım” diye konuştu.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir