Fortnite

Team Liquid, Fortnite kadrosuna 3 oyuncu transfer etti

Kuzey Amerika’nın köklü ekiplerinden Team Liquid, Fortnite World Cup öncesi 3 oyuncuyla anlaştı.

Team Liquid birçok oyun dalında dünyaca ünlü oyuncular transfer edip zirveye oynayan kadrolar kuruyor. Counter Strike: Global Offensive ve League of Legends takımları bunun en büyük örneklerinden. Katıldığı turnuvalarda yaptığı derecelerle öne çıkan takım sadece Kuzey Amerika’da değil, tüm dünya genelinde biliniyor. Fortnite World Cup hazırlıkları sürerken 3 oyuncuyla anlaşan ekip bu alanda da iddialı bir kadro kurmak istiyor. Kadrosunda 4 oyuncu bulunduran TL, Fiber, Riversan ve Cented ile bu sayıyı 7’ye çıkardı.

Team Liquid hali hazırda 72hrs, Poach, Chap ve Vivid’i kadrosunda bulunduruyordu. Aynı zamanda Strafesh0t’ın inaktif konumda olmasına rağmen kontratı devam ediyor. Fornite World Cup’ta başarı isteyen Liquid, yaptığı transferlerle birlikte kadro yelpazesini bir hayli genişletmeyi başardı.

Fiber, Riversan ve Cented, isimlerini Fortnite dünyasında yavaş yavaş duyuran isimler. Takım menajeri Kory Arruda, “Yapılan bütün turnuvaları dikkatle izliyorum ve bu oyuncular harika performanslar sergiledi.” diye belirtti. Arruda, “İlk görüşmemizde onları TL ailesinin bir parçası yapmak istediğimi direkt olarak fark ettim. Onlar harika gençler ve en önemlisi bizim mücadele ettiğimiz her şeyi temsil ediyorlar.” diye ekledi.

Fortnite World Cup bugün başlıyor. 10 haftalık ön elemenin ardından oynanacak asıl turnuvanın tüm detayları belli. Turnuva detaylarını buradan öğrenebilirsiniz. Bakalım bu yeni oyuncular ile birlikte Team Liquid önce elemelerde, ardından ise ana turnuvada neler yapacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.