Fortnite Fortnite Haberleri

Team Rogue Fortnite kadrosunu açıkladı

Ünlü DJ Steve Aoki’nin takımı Team Rogue toplamda 8 oyuncudan oluşan Fortnite kadrosunu açıkladı.

Fortnite kadrosunda hali hazırda sadece ünlü Twitch yayıncısı Dr.Lupo’yu bulunduran Team Rogue, geçtiğimiz günlerde takıma kattıkları oyuncuları açıkladı. Toplamda 8 kişi olacak ekip şu ana kadar kurulmuş en geniş Fortnite kadrolarından bir tanesi. Team Rogue’un oluşturduğu bu geniş kadroyu diğerlerinden ayırt eden bir başka özellik ise oyuncuların farklı kıtalardan ikamet etmesi. Dr.Lupo, Gingerpop, ipDRe, ZodiacTTV, 00flour, ve WallHackJack Amerika Birleşik Devletleri’nden ikamet ediyor. Gommru ve AlexJJ ise İngiltere’de yaşıyor.

2016’da Las Vegas’ta kurulan dolayısıyla nispeten yeni bir takım sayılan Rogue, kurulduğundan bu yana CS:GO, H1Z1, Overwatch, Rainbow 6: Siege gibi oyunlarda yakaladığı başarılarla oldukça iyi bir ivme yakaladı. Takım hayranlarının yeni kurulan bu Fortnite ekibinden de beklentileri büyük.

Takım sahibi Frank Villareal, Dr.Lupoyla beraber yaptıkları aylarca süren araştırma sonucu bu kadroyu bir araya getirdiğini ve onların zirveyi zorlaması için elinden geleni yapacağını dile getirdi. FaZe Clan, OpTic Gaming, Team Liquid gibi büyük takımlara karşı mücadele edecek ekibin ne yapacağı hayranları tarafından merakla bekleniyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir