Fortnite Fortnite Haberleri

Vivid ve Poach Fortnite Summer Skirmish’i kazandı

Vivid ve Poach, beşinci haftada Fortnite Summer Skirmish ikili mücadelelerde birinci olmayı başarıp 75.000 doların sahibi oldu.

Geçtiğimiz günlerde tekli klasmanda birinci olmayı başaran Vivid, bu sefer Poach ile beraber çiftler klasmanında da galibiyete ulaştı. Toplamda 500.000 dolar ödülün dağıtıldığı Fortnite Summer Skirmish’te geçen haftanın tekli mücadelelerin birinci ve ikincisi olan Vivid ve Poach galip geldi. Her hafta olduğu gibi turnuvaya ünlü Twitch yayıncıları ve profesyonel takım oyuncularının katıldığını gördük. Gözler özellikle bireysel olarak en çok izlenen yayıncı olan Ninja ve takım arkadaşı Reverse2k, FaZe Clan oyuncuları Cloak ve Tfue gibi bilinen isimlerin üzerindeydi.

Summer Skirmish’te beşinci haftanın formatının adı ise “Kilit Oyuncu” idi. Format kurallarınca alınan her skor +1 puan, kazanılan her maç bir sonraki maçta 3 katı puan, alınan yediden fazla skor ise bir sonraki maç 2 katı puan anlamına geliyordu. İyi oynayan takımların bir sonraki el ödüllendirildiği bu sistemde kazanan ikili oynanan sekiz maçın sonunda belli oldu. 5. ve 8. maçı kazanarak en yüksek puanı toplayan Vivid ve Liquid Poach’u, Dmo ve Bizzle takip etti. FaZe Clan oyuncuları Tfue ve Cloak 5. olurken, ünlü yayıncı Ninja ve Reverse2k ise yarışmayı 18. sırada sonlandırdı.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir