Bedava Amazon Prime | Samsung Genel

Samsung, Bedava 6 Aylık Amazon Prime Üyeliği Dağıtıyor!

Amazon Prime 6 Ay | Samsung
Amazon Prime 6 Ay | Samsung

 

Amazon Prime, Amazon şirketinin sunduğu bir üyelik hizmetidir. Bu hizmet, abonelerine bir dizi avantaj sunar. İşte Prime’ın temel özellikleri:

  1. Hızlı Kargo: Amazon Prime üyeleri, belirli ürünleri daha hızlı bir şekilde ücretsiz kargo avantajından faydalanabilir. Bu, birçok ülkede aynı gün veya ertesi gün teslimat seçenekleri ile mümkündür.
  2. Prime Video: Amazon Prime üyeleri, Prime Video hizmetine ücretsiz erişim elde ederler. Prime Video, binlerce film, dizi, belgesel ve orijinal içerik sunan bir video akış platformudur.
  3. Prime Music: Prime üyeleri, bir dizi müzik parçasına ücretsiz olarak erişebilir ve istedikleri zaman müzik dinleyebilirler.
  4. Twitch Prime: Oyunseverler için önemli bir avantaj olan Twitch Prime, Twitch platformunda reklamsız yayın izleme, ücretsiz kanal aboneliği ve özel oyun içeriği gibi avantajlar sunar. Örneğin Her ay League Of Legends’da 1 kostüm ve 350 rp, VALORANT’ta anahtarlık yada oyuncu kartı vermektedir.

Samsung’un sağladığı 6 aylık bedava Amazon Prime nasıl alınır ?

Buraya tıklayın. Bıraktığımız yere yani linke tıklayın; link, sizi Samsung’un sitesine atacak. Sitede biraz süre geçirdikten sonra ekranınızda kod belirecek, beliren kodu Buraya Tıklayın 2 buraya girin. (İkinci linke girdiğinizde eğer hesabınız girili değilse Amazon’a giriş yapmanızı isteyebilir.) Buradan üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Üyeliği başlatmak için banka yada kredi kartınızı kaydetmenizi isteyecek ama 6 ay boyunca herhangi bir ücret çekimi olmayacak. 6 ay sonrasında da çekim olmamasını istiyorsanız Amazon ayarlarından kartınızın kaydını silmeyi unutmayın. Kodların sınırlı sayıda olduğunu da belirtelim.

Eğer ki kod belirmezse herhangi bir adblock eklentisi kullanıyorsanız onu kapatmayı deneyebilirsiniz.

Twitch Prime

Amazon Prime ile gelen Prime Video’dan film ve dizi izleyebilirsiniz. Twitch Prime ile de istediğiniz bir yayıncıya abone olabilir ve bunun yanında da Prime Gaming adresinden bedava oyunlar ve oyun içi içeriklerinizi alabilirsiniz.

Bu ayki Prime Gaming ürünlerinin bir kısmı | Amazon Prime
Bu ayki Prime Gaming ürünlerinin bir kısmı | Amazon Prime

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir