Haber

Diablo 4 Beta Erken Erişim KFC Tarafından Sunuluyor

Diablo 4 erken erişime hızlı bir giriş yapmak istiyorsanız, şaşırtıcı bir şekilde KFC size yardımcı olabilir. Arcade dolapları ve basit yan kaydırmalı oyunlarla karşılaştırıldığında, oyun dünyası çok yol kat etti. Artık oyunlar o kadar erişilebilir ve çeşitlidir ki, baskın bir eğlence ortamı haline geldi. Tam anlamıyla herkes için bir şey var. Belki telefonunuzda basit bir puzzle oyunu oynamaktan hoşlanıyorsunuz, belki de bilgisayarınızda hardcore shooter oyunları oynamaktan hoşlanıyorsunuz, belki de konsolunuzda iyi bir hikaye odaklı oyun oynamaktan keyif alıyorsunuz. Ne olursa olsun, oyunların kazançlı bir sektör olduğu dünya tarafından biliniyor ve diğer sektörlerin de film uyarlamaları, TV şovları ve büyük promosyonlarla bu başarıdan yararlanmaya başladığını görüyoruz.

Kızarmış Tavuk Lezzetiyle Erken Erişim Anahtarı

Son büyük promosyon, ikonik kızarmış tavuk restoranı KFC’den geldi. KFC, belirli menü öğelerini sipariş ederek oyunculara Diablo 4 beta erken erişim kazanma fırsatı sunuyor. “Double Down” veya herhangi bir KFC tavuklu sandviçini online olarak sipariş veren hayranlar Diablo 4 beta erken erişim kodunu alacaklar. Bu uygulama 8 Mart ile 18 Mart arasında geçerli olacak ve hayranlar beta kodlarını 17 Mart ile 19 Mart arasında alabilecekler. Bu, oyunu ön sipariş verenlerin Diablo 4 betasını oyunun süresi boyunca oynayabileceği anlamına geliyor. Eğer oyun hakkında kararsızsanız ve henüz satın almak istemiyorsanız, KFC’den bir öğle veya akşam yemeği siparişi vermek ve bu tekliften yararlanmak daha iyi olabilir.

Eğer bekleyebilirseniz ve para harcamak istemiyorsanız, Diablo 4 için 24 Mart – 26 Mart tarihleri arasında bir açık beta düzenlenecek. Diablo 4’ün 2023’ün en büyük oyunlarından biri olması bekleniyor çünkü son oyunun üzerinden on yıldan fazla zaman geçti, ancak Blizzard yıllar boyunca Diablo 3 için sağlıklı bir destek sağladı. Her iki durumda da, eğer serinin bir hayranıysanız, muhtemelen bu betayı kaçırmak istemeyeceksiniz.

Diablo 4 6 Haziran’da Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 ve PC için piyasaya sürülecek. Beta kodu almak için KFC’ye gidecek misiniz?

PlayStation Plus abonelerine özel mart ayında gelecek oyunlardan haberdar olmak ister misiniz? İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.