Haber

RedBull, Ninja için özel bir seri piyasaya sürecek

Dünyanın en büyük enerji içeceği şirketi RedBull, Ninja ile birlikte yapılacak çalışmada ünlü yayıncının yüzünün olduğu özel bir seri piyasaya sürmek için hazırlanıyor.

Özellikle Fortnite ile birlikte Twitch izlenmelerini adeta tek eline alan Ninja, birçok sponsorla yoluna devam ediyor. Bu sponsorlardan biri olan RedBull, belki de ünlü yayıncının en büyük reklamını yapmak için kolları sıvadı. Açıklamaya göre RedBull, Ninja’nın yüzünün basılı olduğu özel seri enerji içeceklerine raflarda yer verecek. Daha önce Times Meydanı’nda yeni yıla özel yayın da yapan isim kariyerinin en büyük reklamlarından birini hayata geçirmek üzere.

Gerçek adı Richard Tyler Blevins olan Ninja 27 yaşında. Yayıncılık kariyerine 2011 yılında başlayan isim oyunlarla küçüklüğünden beri içli dışlı. 2009 yılında Halo 3 turnuvalarında boy gösteren yayıncı birçok takımda profesyonel olarak esporculuk hayatını sürdürdü. Ardından H1Z1 ile bütün hayatı değişti diyebiliriz. Aslında H1Z1 birçok hayatı değiştirdi. Battle Royale oyunlarının ilk adımlarından olan yapım Twitch’te fena olmayan izlenme sayıları aldı.

Ninja, H1Z1 ile başladığı Battle Royale kariyerine PUBG ile devam etti. Luminosity Gaming forması altında GamesCom Invitational’ı kazanan oyuncu ismini biraz biraz duturmaya başladı. Ardından ünlü ismin Twitch üstünden yaptığı Fortnite yayınları adeta patlama yaptı. Yayın açtığı zamanlar inanılmaz izlenme sayılarına ulaşan oyuncunun tahmini gelirini geçtiğimiz aylarda yazmıştık. O yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Piyasaya sürülmesi beklenen Ninja temali enerji içeceklerinin sınırlı sayıda üretileceğini unutmamak lazım. Daha önce bu konseptte Neymar ile anlaşan şirketin bu projeden sonraki adımı merak ediliyor.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.