Haber

Shangai Dragons 4 oyuncuyu kadrosuna kattı

Shangai Dragons dün 4 oyuncuyu daha ekibe ekleyerek 2020 Overwatch League sezonu için kadrosunu tamamladı.

Takıma yeni katılan oyuncular tank Seo “Stand1” Ji-won, Kang “Void” Jun-woo, DPS Lee “LIP” Jae-won ve Support Lee “LeeJaeGon” Jae-Gon. Bu eklemelerle birlikte Çin merkezli organizasyon Shangai Dragons’un biri Çinli on biri Güney Koreli toplam 12 oyuncusu bulunuyor. Takımın tek Çinli üyesi ise DPS oyuncusu olan Weida “Diya” Lu. Diya 2017 senesinden beri Shangai Dragons için oynuyor.

Takıma yeni gelen oyunculardan Void, geçtiğimiz sezon Los Angeles Gladiators’de oynuyordu. Daha çok Zarya ve D.Va ile oynayan oyuncu agresif bir tank oyununa sahip. Stand1 ise Overwatch Contenders sahnesinde birçok takımla oynarken son olarak Los Angeles Gladiators’un akademi takımı Gladiators Legion’da oynamıştı.

Takıma yeni katılan destek oyuncusu LeeJaeGon, daha önce Overwatch League takımlarına defalarca oyuncu göndermiş RunAway organizasyonunda oynuyordu. Güney Kore organizasyonu RunAway daha önce Overwatch League ikinci sezonunda önce tüm takımı Vancouver Titans’a göndermiş, sonrasında içinde LeeJaeGon’un bulunduğu takım ile Contenders Korea’da yine birinci sıraya yerleşmeyi başarmışlardı.

Daha önce 7 oyuncusu ile sözleşme yenileyen Shangai Dragons, geçtiğimiz haftalarda Seoul Dynasty’den Byungsun “Fleta” Kim’i kadrosuna katmıştı. Bu gelişmelerle birlikte organizasyon kadrosunu tamamladı. Bakalım takım bu sezon istediği başarıyı elde edebilecek mi?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.