Hearthstone

Hearthstone efsaneleri geri dönüyor !

https://playhearthstone.com

Espor ve oyun dünyasının düşüşteki yıldızlarından olan Hearthstone için Blizzard, oyuna olan ilgiyi yeniden canlandırma planlarından olan ilk etkinliğini duyurdu: Shaking up Standart Play !

Resmi siteden yapılan açıklamaya göre; Wild modundaki 23 kart kısıtlı bir süreliğine Standart moda geri dönecek! Ragnaros the Firelord ve N’zoth the Corruptor kartlarıyla duyurulan Shaking up Standart Play etkinliğine göre; bahsi geçen 23 kartın ücretsiz bir kopyası oynanabilir olduğu süre boyunca tüm oyuncuların standart koleksiyonunda yer alacak.

Hatırlanacağı üzere; Wild mod, Standart moddan 2016 ilkbaharında Whispers of the Old Gods paketiyle birlikte ayrılmıştı. Bu nedenle rotasyona giren kartlar Standart modda (dolayısıyla da profesyonel arenada) oynanamaz duruma gelmişti. Bu etkinlikle birlikte birçok Hearthstone oyuncusunun WoW evreni kadar sevdiği –gerçek- Ragnaros’a ve diğer efsanelere kavuşacak olması toplulukta heyecan uyandıracağa benziyor.

Etkinlikle ilgili ayrıntıları ve 23 kartın tam listesini 4 Ekim’de açıklayacağını belirten Blizzard, ayrıca oyunla ilgili birkaç yeni iyileştirmeyi de toplulukla paylaştı:

  • Kozmetik açıdan çok eleştirilen Hearthstone’a, kahramanlarla alınan 500 galibiyetin yanı sıra 1000 galibiyette de yeni kostümler geliyor. Blizzard, bu kostümlerin ilk büyük güncellemede oyuna ekleneceğinin sözünü veriyor.
  • Çoğu oyuncunun sorun yaşadığı koleksiyondaki arama konusunda da iyileştirmeler yapılacak ve ayrıca oyuna birçok yeni görev eklenecek.
  • Shaking up Standart Play ile başlayan bir etkinlikler silsilesi olacak ve topluluğun desteği geri kazanılacak.

Bakalım Ragnaros ve dostları, Blizzard’ın düşüşteki yıldızı Hearthstone’u ayakta tutmayı başarabilecek mi?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.