Hearthstone

Hearthstone’un Yeni Tek Kişilik Macerası: Tombs of Terror

Reddit.com

Blizzard, hazırladığı video ile Hearthstone – Saviors of Uldum genişleme paketinin yeni macerasını tanıttı: Tombs of Terror.

17 Eylül’de başlayacak olan macera, dört ana bölüm ve bir final bölümü olmak üzere beş bölümden oluşuyor. İlk iki bölüm 17 Eylül’de, üçüncü bölüm 24 Eylül’de ve son iki bölüm ise 1 Ekim’de kullanılabilir hale gelecek.

İlk dört bölümün her birinde Hearthstone’un geçmiş zamanlarından dostlarımız olan League of Explorers (Kaşifler Ligi) kahramanları Reno, Elise, Brann ve Sir Finley ile oynayacak olmamızın yanında; bu kahramanların her biri çift klas özelliğine sahip olacak. Reno, Mage/Rogue klaslarının; Elise, Druid/Priest klaslarının; Brann, Hunter/Warrior klaslarının ve son olarak da Sir Finley, Paladin/Shaman klaslarının ortak özelliklerine sahip olacak ve de bu klasların kartları ile oluşan destelerle mücadele edecek. Bu kahramanlarımızın karşısında ise 300’er cana sahip dört Plague Lord patronu bulunacak.

Toplamda 78 karşılaşmanın bulunacağı maceranın ilk bölümü herkese ücretsiz sunulacak. Diğer üç ana bölümün ise her biri €6.99 veya 700 altına satın alınabilir olacak. Üç bölümün birlikte alınması halinde ise ücret €14.99. Yapılan açıklamada ücreti belirtilmemesinden dolayı, Final bölümünün ücretsiz sunulacağı öngörülmekte.

Şirketin Tombs of Terror Deluxe Bundle adını verdiği önalım kampanyasının fiyatı ise €19.99, Türkiye’ye özel android cihazları üzerinden fiyat ise ₺99.99. Bu paketin içeriği ise şunlardan oluşuyor:

  • 15 kart paketi
  • 1 altın Classic paket
  • 1 rastgele Savior of Uldum Legendary’si
  • Bu içeriğe özel kart arkalığı.
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.