Hearthstone

T1, üç yeni Hearthstone oyuncusu ile anlaştı

Güney Kore’nin köklü ekiplerinden T1, Hearthstone takımına 3 yeni Avrupalı oyuncu transfer etti.

T1, eski adıyla SK Telecom T1, hem Asya’nın hem de tüm dünyanın en büyük espor organizasyonlarından bir tanesi. Son günlerde Asya merkezli espor organizasyonlarının batıya açıldığını görüyoruz. Geçtiğimiz günlerde Gen.G bu stratejiyi uygulayan takımlardan olmuştu. Ekip, Los Angeles’a yeni bir şirket binası kurup dünyanın batısında bulunan etkisini arttırmak istiyordu. T1 ise yeni kurduğu Herthstone ekibine 3 Avrupalı oyuncu transfer ederek bu yönde büyük bir adım attı.

Orange, Boarcontrol ve Feno, ekibin yeni Hearthstone kadrosunu oluşturacaklar. Grandmaster turnuvası öncesi açıklanan bu transferler takımın Hearthstone arenasına girişi için önemli bir adım oldu. Orange, daha önce Team Darkstar, Team Archon ve Alliance formaları giydi. Oyuncu kariyerinde birçok major kazanmayı başardı.

Boarcontrol ise en son Fade 2 Karma takımında Feno ile beraber oynuyordu. İkilinin beraber yakaladığı tek başarı geçtiğimiz sene oynanan HCT Pro Team turnuvasında aldıkları ikincilik. Bireysel kariyerlerinde ise iki oyuncu da birçok majore katılım sağlayıp derece elde etmiş isimler. T1’ın yönetiminin ne kadar başarılı olduğunu takımlarının pozisyonundan anlayabiliriz. Oyuncuların ve yönetimin tecrübesi, takım içinde pozitif bir ortam kurulmasını sağlayıp başarı için önemli bir nokta olabilir.

T1 daha önce Hearthstone kadrosunda Avrupalı oyuncular bulunduruyordu ancak eski kadroyla pek başarılı olamadılar. Yeni transferler ile birlikte ekibin turnuvalarda önemli dereceler elde etmesi bekleniyor. Özellikle Orange’dan beklenti büyük. Bakalım oyuncular bu beklentileri karşılayabilecek mi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir