League of Legends League of Legends Haberleri

100 Thieves, Meteos ve Ssumday’i transfer etti

NA LCS’in yeni ekiplerinden 100 Thieves, üst koridora Kim “Ssumday” Chan-ho, ormana ise William “Meteos” Hartman’ı transfer etti.

Bu sezon franchising satın alarak League of Legends sahnesine giriş yapan üç NBA takımından biri olan Cleveland Cavaliers’ın NA LCS’teki temsilcisi 100 Thieves transferlerine devam ediyor. Koç pozisyonuna daha önce H2K’de görev yapan Pr0lly’yi getiren, ardından da tecrübeli orta koridor Ryu ile anlaşma sağlayan ekip, iki yeni transfer ile kadrosundaki boşlukları doldurmayı sürdürdü. Buna göre üst koridora Koreli Ssumday’i getiren 100 Thieves, ormana ise Kuzey Amerika League of Legends sahnesinin sevilen isimlerinden Meteos’u transfer etti.

Espor kariyerine PSW Ares takımında başlayan 21 yaşındaki Ssumday, KT Rolster akademi takımlarında yetişti. Buradaki performansı ile dikkat çeken genç oyuncu, 2014 yılının sonlarında as takıma çıktı ve LCK tecrübesi edindi. Özellikle 2016 yılının başlarında adından sıkça söz ettiren Ssumday, o dönem yıldızlarla dolu bir kadroya sahip olan KT Rolster’dan Team Dignitas’a transfer oldu. Yetenekli üst koridor şimdi de bir başka NA LCS ekibi 100 Thieves’in başarısı için mücadele edecek. 24 yaşındaki Meteos ise uzun yıllar formasını giydiği Cloud9’dan ayrıldıktan sonra geçtiğimiz yıl Phoenix1’a transfer olmuştu.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir