5mid.com Yılın Enleri Yarışması için Yarı Final Zamanı League of Legends League of Legends Haberleri

5mid.com Yılın Enleri Yarışması için Yarı Final Zamanı

Yılın en iyi esporcusu ve espor takımını hep birlikte seçtiğimiz anketlerimiz Twitter üzerinde devam ediyor. 5mid.com Yılın Enleri olarak geçtiğimiz hafta 2022’nin en iyisi olabilmeye aday 16 oyuncu ve takımı 4 farklı gruplarda sıraladık.

Yılın En İyi Esporcusu Yarı Final

Yılın en iyi esporcuları oylamasında 16 farklı isimden HolyPhoenix, BrokenBlade, Kaori, Ness, Closer, XANTARES, Cned ve Fleshy son 8’e kalırken gruplar şu şekilde belirlendi.

Yarı Final A Grubu: Holyphoenix – BrokenBlade – Closer – XANTARES  /  Yarı Final B Grubu: Kaori – Ness – Cned – Fleshy

YILIN EN İYİ ESPORCUSU OYLAMAMIZ DEVAM EDİYOR. OY KULLANMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

YILIN EN İYİ ESPOR TAKIMI

16 Aday Takım Takım Nasıl Belirlendi ?

5mid.com ekibi olarak 2022 senesindeki espor mücadelelerinin tamamını değerlendirdik ve öne çıkan oyuncu ve takımları sıraladık. 2022 başarılarına göre öne çıkan ilk 16 aday arasında seri başları belirledik ve oyuncuları ve takımları 4’erli şekilde farklı gruplara dağıttık. Twitter üzerinde gerçekleşen çeyrek final, yarı final ve final aşamalarıyla ise yılın en iyi esporcusu ve yılın en iyi espor takımı sizlerin oyları ile belirlenecek.

Yılın Enleri

5mid.com ekibi olarak belirlediğimiz 16 takım 4 farklı kategoride binlerce oyun kullanıldığı çeyrek finalde kıyasıya mücadele etti. Sizlerin verdiği oylar sonucunda A grubunda oyların %50’sinden fazlasını alan FUT Esports ve 37,6 oy oranıyla Fire Flux Esports yarı finale yükseldi. B grubunda son zamanların en büyük Twitter rekabeti BBL Esports ve Eternal Fire takipçileri arasında yaşandı. %47.6 oyla BBL grubu 1. sırada tamamlarken Eternal Fire grubu %41 oyla ikinci sırada tamamladı. C grubunda TCL’ye 2 senedir hükmeden DenizBank İstanbul Wildcats ilk sırayı kaptırmazken 2. sıra için kıyasıya bir rekabet vardı. Senelerin eskitemediği Dark Passage ve Galatasaray Espor kapışmasını kazanan Galatasaray oldu. Çeyrek finallerin son grubu olan D grubunda Papara SuperMassive ve IF Parla Espor rakiplerine büyük fark atarak Yılın Enleri En İyi Espor takımı olmak için yarı finale adını yazdıran son 2 takım oldu.

Yılın Espor Takımı Yarı Final Adayları

– FUT Esports
– Fire Flux Esports
– BBL Esports
– Eternal Fire
– DenizBank İstanbul Wildcats
– Galatasaray Espor
– Papara SuperMassive
– IF Parla Espor

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir