League of Legends League of Legends Haberleri

5Mid Özel: VFŞL 2020 Kış Mevsimi Power Ranking’i

5Mid ekibi olarak zehirli oku attık ve herkesin fikirlerinin sonucunda VFŞL 2020 Kış Mevsimi power ranking’i yaptık!

VFŞL heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Sezon öncesi zehirli okların atıldığı, Aurora’nın son sıralara yazılıp yarı final oynadığı, dramanın ise hiçbir zaman eksik olmadığı döneme girmemize sadece 1 gün kaldı. Eğlenceye ve heyecana bu kadar az kalmışken ekip arasında bir süredir yaptığımız power ranking goygoyunu sizlerle paylaşmak istedik. Karşınızda 5Mid ekibinin 2020 VFŞL Kış Mevsimi Normal Sezon tahminleri!

5Mid VFŞL 2020 Kış Mevsimi Power Ranking’i

–  SuperMassive Esports
2  –  Royal Youth
3  – 1907 Fenerbahçe Espor
4  – İstanbul Wildcats
5  –  Dark Passage
6  – Beşiktaş Esports
7  – Galakticos
8  – 5 Ronin
9  – Team Aurora

Klişe

Kağıt üstünde en güçlü ekip SuperMassive gibi gözüküyor. Bunu, oyuncuların bireysel becerileri ve iyi bir takım olmak için uzun uğraşlar vermelerine gerek olmadığını düşündüğümüz için rahatlıkla belirtebiliyoruz. Royal Youth konusunda bazı endişelerimiz yok değil ancak yine de Fab, Holy ve Japone üçlüsü oyuna bir şekilde ağırlıklarını koyacaklardır.

Orta sıralar

İlk iki sıradan sonra büyük fikir ayrılıkları oldu. Lig, birbirine çok yakın takımlarla dolu. Özellikle İstanbul Wildcats ve Dark Passage’ı ortak power ranking’de hangi sıraya koyacağımızı şaşırdık. 1907 Fenerbahçe Espor da bu konuya dahil.

Alt Sıralar

5 Ronin ve Team Aurora en alt iki sıra için herkesin ortak paydasıymış gibi gözükse de bu bilgi yanlış. Bu iki ekibi 5. sıraya koyan arkadaşlarımız oldu ancak çoğunluğun kararı ve diğer takımların sıralamalarının ardından ortaya böyle bir sonuç çıktı. Aurora’nın yarı final oynadığını şimdiden görebiliyoruz ancak bunun gerçekleşmesi için nazarlık olarak power ranking’de son sıraya yazılmaları gerekiyor. Rica ederiz Doğan Bey!

X Takımının Düşmanı!

Espor, geleneksel sporlar gibi bir sektör değil. Kendi içimizde kavrulur giderken diğer takımlara ve oyunculara da büyük saygı duyuyoruz. 5Mid ekibi olarak sizlerden biriyiz ve her takıma büyük saygı duyuyoruz. Rekabetin, dramanın ve son olarak esporun hastasıyız. Hiçbir takıma herhangi bir düşmanlık beslemiyoruz :)

1 Comment

  • Alphasierra 31 Ocak 2020

    Peki ya şampiyon tahmini? Veya favori 5(karma) li?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir