League of Legends League of Legends Haberleri

All-Star 2019’un detayları belli oldu

Riot Games, 5-7 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan All-Star 2019’un detaylarını açıkladı, organizasyona Taktik Savaşları modu eklendi.

Bölgesel ligler ve uluslararası turnuvalar gibi ciddi etkinliklerin yanında hem oyuncuların hem de izleyenlerin eğlenebilmesi için düzenlenen All-Star etkinliği bu sene Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas eyaletinde düzenlenecek. Eğlence amaçlı turnuvaya bu sene bazı yenilikler eklendi. Riot Games, yapılan açıklamada All-Star 2019’un detaylarını paylaştı. İşte turnuvada yer alacak oyun modları ve etkinlikler!

  • URF
  • 1 v 1 turnuvası
  • 5 v 5 Sihirdar Vadisi mücadelesi
  • Eğlence müsabakaları
  • Tandem Mod (Bir oyuncu klavyeyi diğer fareyi yönetir.)
  • Taktik Savaşları müsabakası

Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre bu sene normale ek olarak bir de Taktik Savaşları maçı oynanacak. Turnuvaya katılacak oyuncular ve yayıncılar organizasyonun başlamasına az bir süre kala halk oylamasına sunulacak. 64 kişinin katılımıyla gerçekleşecek turnuvada her bölgeden 2 oyuncu halk oylamasıyla seçilecek. Bunun yanında 6 oyuncu Riot Games’in özel davetlisi olarak All-Star 2019’a dahil olacak.

5 Aralık tarihinde başlayacak olan All-Star her bölgeden oyuncuları kabul edecek ve yorucu fikstürlerinin ardından rahatlamaları için önemli bir organizasyon olacak gibi gözüküyor. Geçtiğimiz senelerde ülkemizden tanıdık isimler turnuvaya katılım sağlamıştı. Bu sene kimin gideceği yine bizlerin oylarıyla belli olacak.

Turnuvada bir de sosyal sorumluluk kuruluşlarına yardım edecek bir bağış maçı oynanacak. Riot Games bu sene düzenlenecek All-Star 2019’un detaylarının bu şekilde olduğunu duyurdu. Bakalım bu sene organizasyona hangi isimler katılacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir