League of Legends League of Legends Haberleri

Armut, Bahçeşehir SuperMassive’e transfer oldu

Son olarak Royal Youth forması giyen üst koridor Armut, gelecek sezon için Bahçeşehir SuperMassive ile anlaşma sağladı.

Push2win ismiyle kendini tanıtan üst koridor son iki yıldır kariyerine sürekli olarak yükselen bir ivmeyle devam ediyor. HWA Gaming zamanında iyi performanslarıyla büyük takımların ilgisini çeken Armut, geçtiğimiz sezonun başında Royal Youth ile anlaşmaya varmıştı. Royal Youth ile iki mevsim geçiren isim bir yarı final ve bir TBF şampiyonluğu gördü. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan üst koridor, VFŞL’nin en başarılı organizasyonlarından Bahçeşehir SuperMassive ile anlaşma sağladı.

Kariyerine orta koridor olarak başlayan Armut, o dönemlerde Tucake ismiyle biliniyordu. BPI formasıyla ilk VFŞL tecrübesini yaşayan üst koridorun bir sonraki durağı NumberOne Esports oldu ve Armut bu transferle birlikte üst koridora geçiş yaptı. HWA Gaming ile anlaşmaya varan oyuncu ilk olarak Yükselme Ligi’nde oynadı ve ardından VFŞL’ye çıkmayı başardı. HWA ile üç mevsim geçiren isim geçtiğimiz sezonun başında Royal Youth ile anlaşma sağladı.

Royal ile iki mevsim geçiren isim ilk mevsiminde yarı final gördü. Yaz Mevsimi’nde ise iyi bir performans sergileyen ekip şampiyon oldu ve Worlds’e gitmeyi başardı. Armut, TBF MVP’si olmayı başardı. Fabfab’ın SUP’tan ayrılmasının ardından yeni üst koridorun kim olacağı merak ediliyordu. Bugün resmi açıklama geldi.

Bakalım Bahçeşehir SuperMassive gelecek sezon için nasıl bir kadro kurmayı planlıyor?

1 Comment

  • Murat "Zecreal" Ergin 12 Aralık 2019

    Sonunda ya. Az beklemedik bu haberi :D

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir