League of Legends League of Legends Haberleri

Backlund, Royal Bandits’e transfer oldu

Geçtiğimiz mevsim Oyun Hizmetleri ile Şampiyonluk Ligi’ne çıkma başarısı gösteren orta koridor oyuncusu Backlund, Royal Bandits’e transfer oldu. Takım böylelikle nişancı dışında tüm pozisyonlarda transfer gerçekleştirdi.

2017 Yaz Mevsimi’ni hayal kırıklığı ile kapatan Royal Bandits, 2018 yılı için ciddi bir kadro oluşturmaya devam ediyor. Menajer rolüne Mert Tanrıverdi’yi getiren ekip, üst koridoruna yetenekli Broken Blade’i transfer etmişti. Hali hazırda geniş olan Türk destek oyuncu havuzunda tercihini Corpse’tan yana kullanan takım, orman rolüne ise Beşiktaş Espor’dan ayrılan Closer’ı getirdi. Genç ve yetenekli oyunculardan bir kadro kurma yolunda ilerleyen RB, orta koridorundaki tercihini ise Backlund’tan yana kullandı.

Profesyonel sahne tecrübesini Oyun Hizmetleri ile pekiştiren Backlund’a 2017 Yaz Mevsimi’nin en iyi orta koridor oyuncularından birisi olarak gösterebiliriz. Kassadin ve Ekko gibi meta dışı şampiyonlarla da harika işler çıkarabilen oyuncu, takımının P3P karşısındaki galibiyetinde büyük bir rol oynamıştı. Oyuncunun henüz daha 17 yaşında olması ise kendisini geliştirmesi açısından büyük bir artı.

Nispeten dengeli bir kadro kuran RB’nin takımdaki belki de en önemli rol olan nişancı pozisyonuna ise kimin getireceği henüz belirsiz. Takımın bir önceki mevsim hiç galibiyet alamaması büyük talihsizlik olarak gösterilse de RB’nin bu kadro ile 2018 sezonunda YL’nin önemli isimlerinden birisi olma ihtimali yüksek. Takımın koç olarak tercih edeceği isim ise RB’nin mevsim performansını doğrudan tayin edecek.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir