League of Legends League of Legends Haberleri

BAUSuperMassive, üç oyuncusuyla yola devam etme kararı aldı

TBF 2017 finalisti BAUSuperMassive kemik kadrosundaki fabFabulous, Stomaged ve Zeitnot ile sözleşme yeniledi. Üç oyuncu önümüzdeki sezon da SUP forması giyecek.

Geçtiğimiz yıl Kış Mevsimi’nde iyi bir performans göstererek Crew karşısında şampiyonluğa ulaşan, ancak Yaz Mevsimi ve TBF’de istediği sonuçları alamayan BAUSuperMassive, üç oyuncusuyla yola devam kararı aldı. Destekte Dumbledoge’un boşluğunu Tolerant ile doldurmak isteyen ancak oyuncudan verim alamayan ekip, daha sonra tecrübesinden faydalanmak üzere Rogu ile el sıkışmıştı. Naru’nun da eski performansından uzak olması bu iki pozisyondaki istikrarsızlığı ortadan kaldırma ihtiyacı meydana getirdi. Takım yönetimi çözüm olarak destek ve orta koridora Koreli alternatifler başta olmak üzere yabancı oyuncular getirmeyi planlıyor.

Öte yandan üst koridor, orman ve nişancı rollerinde ise bir değişiklik yaşanmayacak. Türkiye’de oynadıkları pozisyonun en iyilerinden olan fabFabulous, Stomaged ve Zeitnot, önümüzdeki mevsim de BAUSuperMassive forması giyecek. Yaz Mevsimi’nde performansında düşüş yaşayan fabFabulous, zaman zaman eleştiri oklarının hedefi olan Stomaged ve ligin en tecrübeli nişancılarından Zeitnot, farklı birer orta koridor ve destek oyuncularıyla birlikte yeniden SUP’un başarısı için ter dökecek.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir